پایگاه سایبری استان خوزستان

قرارگاه جنگ نرم استان خوزستان

پایگاه سایبری استان خوزستان

قرارگاه جنگ نرم استان خوزستان

پایگاه سایبری استان خوزستان

کانال رسمی سروش پایگاه سایبری استان خوزستان

جهت بیان هرگونه سوال و یا دیدگاه می توانید از کاربری تلگرام زیر استفاده نمایید
Telegram: @saiber89


وبلاگی در جهت فعالیت در عرصه جنگ نرم، این وبلاگ یکی از صدها وبلاگ در عرصه سایبری و استان خوزستان است.
-------------------------
ﺁﻥ ﺷﺐ ﮐﻪ ﻋﻠﯽ ﺧﺸﺖ ﻟﺤﺪ ﺭﺍ ﻣﯽ ﭼﯿﺪ
ﺩﺳﺘﺶ ﺑﻪ ﮐﻔﻦ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺩﻟﺶ ﻣﯽ ﻟﺮﺯﯾﺪ
ﺍﯾﻦ ﺻﺤﻨﻪ ﯼ ﺁﺧﺮﺵ ﺗﻤﺎﺷﺎﯾﯽ ﺑﻮﺩ
ﺯﺍﻧﻮ ﺯﺩ ﻭ ﺧﺎﮎ ﻫﻤﺴﺮﺵ ﺭﺍ ﺑﻮﺳﯿﺪ ...
* ﺍﻟﺴﻼﻡ ﻋﻠﯿﮏ ﯾﺎ ﺍﯾﺘﻬﺎ ﺍﻟﺼﺪﯾﻘﻪ ﺍﻟﺸﻬﯿﺪﻩ
-------------------------
امام خامنه ای :
ما عرض کردیم افسران جوانِ جنگ نرم.
اعتقاد من این است - این هیچ تعارف نیست - که در این میدان،
شماها افسرید؛ سرباز صفر نیستید. شما جوانید، میدان مبارزه‌ی شما هم میدان جنگ نرم است. امروز خوشبختانه جنگ نظامی نداریم؛ اگر یک وقتی جنگ نظامی هم پیش بیاید، باز پیشقراولهایش جوانهایند.
-------------------------
این گردبادهای به غیرت درآمده
تسلیم رهبرند که طوفان نمیکنند...
-------------------------
|| دل من گم شد، اگر پیدا شد
بسپارید امانات رضا...
و اگر از تپش افتاد دلم
ببریدش به ملاقات رضا ... ||

-------------------------
کاش میشد
میان خاک های نرم تو
جسم بیجانم ولی تنها شود
این پلاک بی نشان گردنم
درمیان صحن، پاک تو پیدا شود
کاش میشد تا دل از دست زمانه بکشم
هرچه بودم را فدایت، نوکری رسوا شوم.

کلمات کلیدی

پایگاه سایبری استان خوزستان

استان خوزستان

پایگاه اهواز

قرارگاه جنگ نرم

سایبری

جنگ نرم استان خوزستان

دانلود

مقر سایبری

قرارگاه جنگ نرم اهواز

پایگاه

قرارگاه سایبری

مقام معظم رهبری

اطلاع رسانی

جنگ نرم اهواز

دانلود فیلم

پدافند غیر عامل

ویژه رمضان

سخنان مقام معظم رهبری

امام خامنه ای

لینک مستقیم

بسیج خوزستان

2013

امام رضا (ع)

سوریه

اهواز

انواع جنگ نرم

جنگ نرم

download

افسران سایبری استان خوزستان

امام علی نقی

پاسا ایران اهواز تهران خوزستان عرب لر بختیاری ترک کرد بلوچ خبرگزاری اطلاع رسانی تلگرام کانال خبری آموزش ساخت تهیه شهدای مدافع حرم تیم پایگاه سایبری قرارگاه جنگ نرم داستان ورژن بروز اینترنت ملی ماهواره شنود شنود 24 ساعته هک فرکانس استانی صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران وب سایت وبلاگ بلاگ جنگواره جنگال مشاوره عملیات روانی عملیات سایبری مقاله مقاله شنود خطرات شبکه های مجازی کانال خبری بروز ولایت فقیه رهبری مرگ بر آمریکا لبیک اربعین سال جدید
آخرین نظرات

آیا "اسکار" آماده فیلم ضد ایرانی دیگری می‌شود؟

سه شنبه, ۱۹ شهریور ۱۳۹۲، ۰۹:۴۰ ب.ظ
بعد از "آرگو" نوبت به "گلاب" رسید:
گلاب نام فیلمی است که فیلمنامه آن به قلم مازیار بهاری نوشته شده است. مازیار بهاری که سال 88 به ایران آمده بود در مصاحبه‌اش با پرس‌تی‌وی اعتراف کرد که خبرنگاران غربی برای جاسوسی کار می‌کنند و او هم به دنبال تحقق یک کودتای رنگی بوده است.

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی باشگاه خبرنگاران؛ زمانی که میشل اوباما، همسر رییس‌جمهور آمریکا،‌ "فیلم ضد ایرانی آرگو" را به عنوان "بهترین فیلم اسکار سال 2012" اعلام کرد، موجب شگفتی بسیاری از کارشناسان سینمای جهان شد تا به همگان ثابت شود هنر در آمریکا معنای واقعی ندارد و جزئی از سیاست است.

آرگو در حالی جایزه بهترین فیلم سال 2012 را از آن خود کرد که به اذعان بسیاری از کارشناسان، نه تنها فیلمی درجه یک نبوده، بلکه دارای اشتباهات فنی و تحریف‌های تاریخی نیز بوده است.اما پس از اینکه پای سیاست‌‌بازی‌های ضد ایرانی آمریکا، به اسکار هم باز شد، این بار نیز "هالیوود" در صدد است تا یک فیلم ضدایرانی دیگری را به روی پرده بیاورد.

آیا آرگوی دیگری در راه است؟

کارگردانی فیلم ضد ایرانی گلاب، بر عهده "جان استوارت"، مجری معروف آمریکایی است، اما نکته جالب توجه این است که مجری برنامه‌های تلویزیونی "دیلی‌شو"، هیچ تجربه‌ای در کارگردانی نداشته و "گلاب" اولین تجربه وی است.

برخی از کارشناسان عقیده دارند، حال که بازار فیلم‌های سیاسی و ضد ایرانی در هالیوود و جشنواره‌های غربی-عربی داغ است، جان استوارت با پذیرفتن کارگردانی فیلمی ضد ایرانی، گمان می‌کند، شاید بتواند با ساخت گلاب راه "بن افلک" در پروژه آرگو را ادامه دهد.تفاوت فیلم جدید هالیوودی ضد ایرانی با آرگو ، حضور یکی از عوامل فتنه 88 در پشت پرده اصلی این فیلم و محتوای آن یعنی حمایت از پروژه‌ غربی-آمریکایی فتنه است. در حالی که در آرگو، ایرانی‌ها حضور مستقیمی در فیلم نداشتند.

استوارت فیلمنامه فیلمش را با اقتباس از کتاب مازیار بهاری، با نام "بعد آنها به سراغم آمدند: داستان یک خانواده از عشق، اسارت و بقا" نوشت. او حقوق رسمی فیلم را چندی پیش به نام خود ثبت کرد و از آن موقع تا به حال سخت مشغول به کار روی فیلم است.

این کتاب که با همکاری ایمی مولوی نوشته شده داستان ماموریت بهاری برای پوشش دادن خبرهای انتخابات ریاست جمهوری ایران در سال 2009 است. او در همان سال به اتهام جاسوسی دستگیر شد و به مدت 118 روز زندانی بود.

دلیل انتخاب نام فیلم هم به زعم مازیار بهاری بوی گلابی بوده که بازجویش به لباس خود می‌زده است.

مازیار بهاری که در مصاحبه‌اش با پرس‌تی‌وی اعتراف کرد خبرنگاران غربی برای جاسوسی کار می‌کنند و او هم به دنبال تحقق یک کودتای  رنگی بوده، پس از آزادی از زندان و گریختن از ایران اعترافاتش را پس گرفت و کتاب "بعد آنها به سراغم آمدند" را نوشت.
در این گزارش به پشت پرده فیلم ضد ایرانی "گلاب" و عوامل پشت صحنه آن پرداخته خواهد شد.

در تاریخ 31 فروردین سال 1392، باشگاه خبرنگاران گزارشی را با عنوان "نایاک، لابی ایران یا لابی آمریکا در امور ایرانیان؟ / پشت پرده نایاک چه کسانی هستند؟ + اسناد و تصاویر" منتشر کرد.

در گزارش مورد اشاره، به پشت پرده روابط بنیاد نایاک و اعضای ارشد این لابی آمریکایی با سرویس‌های امنیتی، جاسوسی و بنیادهای فکر آمریکایی-صهیونیستی مانند ""AIPAC   پرداخته شد.

در میان اعضای ارشد این بنیاد، که با پایان یافتن ماموریت خود از کشور فرار و به همپالگی‌های لندنی خود پیوست، مازیار بهاری خبرنگار مجله نیوزویک در تهران است.مازیار بهاری یکی از دوستان نزدیک تریتا پارسی و خبرنگار مجله آمریکایی "نیوزویک" است که در فتنه سال 88 فعالیت‌ گسترده‌ای داشت که در نهایت توسط نیروهای امنیتی دستگیر شده و پس از اقرار به اقدامات جاسوسی و ضد امنیتی خود به زندان رفت.

کارشناس دم دستی نایاک در مهر 1388 با قرار وثیقه 300 میلیون تومانی اززندان اوین آزاد و و سپس فرار کرد.از آنجایی که از اهداف بنیادهایی مانند "شورای ملی ایرانیان آمریکا"، ایجاد اغتشاش و "کودتای مخملی" است، با افرادی ارتباط برقرار می‌کند که در این زمینه تجربه کافی را داشته باشند. مازیار بهاری در جلسه محاکمه، در بخش از اعترافات خود درباره وقایع بعد از انتخابات به طور علنی اعلام می‌کند که حوادث آن روزها "دقیقا مشخصات کودتای مخملی"را داشتند. وی در ادامه می‌افزاید:

"هدف از راه‌اندازی ماهواره‌های فارسی زبان و گسیل 700 خبرنگار خارجی به ایران دقیقا برای انجام همین مطلب بود. در حقیقت رسانه‌ها نقش اصلی را در ایجاد اغتشاشات پس از انتخابات بر عهده داشتند. برگزاری تجمعات آرام یا به آتش کشاندن وسایل نقلیه و حمله به پایگاه‌های بسیج و تخریب اموال عمومی از جمله اقدامات تبلیغی رسانه‌ها بود. هرگونه واقعه‌ای که در تهران به وقوع می‌پیوست، پس از 5 دقیقه از شبکه‌های ماهواره‌ای به ویژه بی‌بی‌سی قابل مشاهده بود".

بهاری پس از فرار از کشور به حلقه لندن‌نشین پیوست و با حضور پررنگ خود در برنامه‌های تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی و دیگر رسانه‌های ضد انقلاب،‌ خوراک دروغ و فرافکنی این رسانه‌ها را تهیه می‌کند.حضور در بنیادهای براندازی آمریکایی

بهاری همزمان با حضور در برنامه‌های تلویزیون سلطنتی انگلیس، در بنیادهایی آمریکایی نیز آمد و شد می‌کند، بنیادهایی که اغلب آن‌ها در زمینه براندازی و ایجاد انقلاب‌های مخملی تخصص دارند.

یکی از بنیادهایی که بهاری در آنجا حضور پر رنگی دارد،بنیاد معروف" کارنگی" است.

بنیاد کارنگی یکی از مهم‌ترین کانون‌های فکری آمریکا است که نقش اساسی در شکل‌گیری و مدیریت سیاست‌های کاخ سفید و حتی راهبردهای جهانی دارد. با نگاهی کلی به عملکرد بنیاد کارنگی و همچنین ساختار فکری و مطالعاتی آن می‌توان به خوبی فهمید که این بنیاد نقش اساسی در شکل دهی و مدیریت سیاست‌های بین المللی کاخ سفید و حتی راهبردهای جهانی داشته است که در راستای منافع سردمداران صهیونیسم بین‌الملل و مراکز تجاری وابسته به آن‌ها اتخاذ می‌شود. به طوری‌که ترویج و توسعه پروژه جهانی شدن، اجرای طرح خاورمیانه، پیگیری کودتاهای رنگی در جوامع سیاسی متضاد با منافع نظام سلطه جهان و … شواهد متقنی بر این ادعا است.سفر مازیار بهاری به سرزمین‌های اشغالی

در حالی که حتی اغلب فعالان گروهک‌های اپوزیسیون سفر به اسرائیل را مایه سقوط اعتبار سیاسی خود می‌دانند، رسانه‌ها به نقل از رادیو اسرائیل فاش کردند مازیار بهاری همکار مجله نیوزویک و شبکه دولتی BBC، اخیرا به تل‌آویو سفر کرده است.


نقش مازیار بهاری در قطع برنامه‌های پرس‌تی‌وی در انگلیس

مازیار بهاری که صراحتا در اعترافات خود، به همکاری با سازمان‌های جاسوسی غربی اعتراف کرده بود، پس از فرار از ایران، ضمن تکذیب تمامی اعترافات خود، شبکه پرس‌تی‌وی را متهم کرد و دولن انگلیس که دنبال بهانه‌ای برای قطع برنامه‌های برون‌مرزی ایران می‌گشت، با توجه اتهامات بی‌اساس مازیار بهاری، اقدام به تحریم شبکه انگلیسی زبان پرس‌تی‌وی و لغو مجوز فعالیت این شبکه در انگلیس کرد. 

سال گذشته، اتحادیه اروپا محمد سرافراز مدیر شبکه تلویزیونی پرس‌تیوی و حمیدرضا عمادی مدیر اتاق خبر این شبکه تلویزیونی را به خاطر پخش مصاحبه ده ثانیهای با مازیار بهاری خبرنگار ایرانی_کانادایی پس از وقایع مربوط به ناآرامیهای بعد از انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۰۹ ، در فهرست سیاه قرار داد.

مایکل مان سخنگوی کاترین اشتون رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا که از جانب عمادی با وی تماس گرفته شده بود، از ارائه هرگونه پاسخ روشنی در این خصوص طفره رفت.

کارشناسان بر این باورند تحریم اروپا علیه شکبه تلویزیونی "پرس تی وی" با هدایت واشنگتن و تل آویو صورت گرفته است.

اتحادیه اروپا پرس‌تی‌وی را متهم کرد حقوق مازیار بهاری را برای شکایت قضایی و دسترسی به روند عادلانه قضایی نقض کرده است. پرس تی وی بارها این ادعا را بی اساس خوانده و رد کرده است.

حمیدرضا عمادی، مدیر خبر شبکه پرس‌تی‌وی، با شرکت کرد در برنامه تلویزیونی راز، پرده از دروغ‌گویی‌های مازیار بهاری برداشت. وی در این برنامه که به تحلیل شبکه‌های خبری خارجی اختصاص داشت، درباره پشت پرده قطع برنامه‌های شبکه پرس‌تی‌وی در انگلیس گفت:

در ژانویه سال 2012 ستاد رسانه‌ای دولت انگلیس در اقدامی شبکه پرس‌تی‌وی را از روی پخش انگلستان حذف کرد. به گفته مدیر خبر پرس‌تی‌وی؛" دولت انگلیس، این شبکه را متهم به پخش مصاحبه 10 ثانیه‌ای از اعترافات مازیار بهاری کرده بود و مدعی شده بود که این مصاحبه با رضایت بهاری صورت نگرفته است. به همین بهانه ستاد رسانه‌ای انگلیس، شبکه انگلیس‌زبان press tv را به پرداخت 100 هزار پوند جریمه، محکوم می‌کند.

عمادی در ادامه صحبت‌های خود درباره پخش 19 ثانیه از مصاحبه بهاری می‌گوید:‌ صحبت‌های مازیار بهاری قبل از اینکه در پرس‌تی‌وی پخش شود، در بسیاری از رسانه‌های دیگر منتشر شده بود و پرس‌تی‌وی تنها خبر را منتشر کرده است.

طالبی در ادامه برنامه می‌افزاید دولت انگلیس نتوانست به این بهانه این شبکه را جریمه کند و بهانه واهی دیگری ییدا کرد. بهانه این دفعه انگلیس این بود که فرم‌های ثبت نام پرس‌تی‌وی در انگلیس ایرادات اداری دارند، بنابراین شبکه پرس‌تی‌وی به کل باید قطع شود.

در حالی که پرس‌تی‌وی از مسئولان رسانه‌ای انگلیس دلیل این اقدام را خواستار شدند و به آن‌ها نامه‌ای هم نوشتند، انگلیسی‌ها بدون ارائه هیچ سندی و بدون اینکه حتی نامه مسئولان پرس‌تی‌وی را پاسخ دهند، در اقدامی یک‌جانبه تمامی برنامه‌های presstv را در انگلیس قطع کردند.

اما ماجرای مصاحبه حمیدرضا عمادی با مازیار بهاری چه بود؟

مدیر خبر شبکه Press Tv، پس از اقدام ناجوانمردانه دولت انگلیس در قطع این شبکه، مقاله‌ای افشاگرانه منتشر می‌کند و در آن به پشت پرده مصاحبه این شبکه با مازیار بهاری پرداخته و پرده از ادعاهای دروغین بهاری و همپالگی‌های انگلیسی او پرداخت.

بهاری مقاله خود را اینگونه آغاز می‌کند که حدود ظهر یک روز داغ تابستانی در حال انجام کارهای روزانه خود به عنوان یکی از مدیران ارشد اتاق خبر پرس‌تی‌وی  بوده است که به وی اطلاع می‌دهند یک خارجی قصد دارد با Press Tv صحبت کند. وقتی که مدیر خبر پرس‌تی‌وی درباره شخص مصاحبه شونده پرس و جو می‌کند، متوجه می‌شود که او یکی از اتباع خارجی است که در حوادث پس از انتخابات سال 88 دستگیر شده بود.

عمادی در ادامه می‌نویسد: یک لحظه با خودم فکر کردم، یک خارجی که در حوادث پس از انتخابات سال 88 دستگیر شده بود می‌توانست سوژه خوبی باشد و می‌تواند به تیتر یک رسانه‌های دنیا تبدیل شود".

مدیر خبر Press Tv، سپس به شرایط مصاحبه با مازیار بهاری در زندان اوین پرداخته و می‌نویسد: شرایط بهاری شبیه زندانی‌ها نبود و دست‌بندی هم به دست نداشت.. بهاری از من پرسید: شما خبرنگار پرس‌تی‌وی هستید؟ در پاسخ گفتم: بله چرا شما زندانی شده‌اید؟ او گفت: فکر نمی‌کنم که اجازه داشته باشم به سوال شما پاسخ دهد. پرسیدم چرا؟ گفت: چون شما قرار نیست این سوال را بپرسید. گفتم: اما بیننده‌ها باید بدانند که چرا شما دستگیر شده‌اید؟ نه؟

مازیار بهاری در پاسخ به سوال عمادی می‌گوید: در پانزدهم ژوئن سال 2009، گزارشی درباره حمله به یک پایگاه بسیج به شبکه 4 انگلیس و مجله نیوزویک فرستادم. 

عمادی در ادامه افشاگری خود از مصاحبه با بهاری می‌نویسد: در ادامه مصاحبه مازیار بهاری  نقش نمایندگان رسانه‌های خارجی در شعله‌ور کردن خشونت‌ها اشاره کرده و  اتفاقی که در ایران در حال رخ دادن بوده را انقلاب‌های مخملی جماهیر شوروی سابق مقایسه کرده است. مازیار بهاری در 15 دقیقه بعدی تمام حوداث پس از انتخابات سال 88 را توطئه‌های خارجی و رسانه‌های آن ها عنوان کرده است.

مدیر خبر پرس‌تی‌وی در ادامه افشاگری‌های خود اذعان می‌کند هنگامی که به اتاق خبر بازگشت، گروه سردبیران این شبکه تصمیم گرفت تا مصاحبه را پخش نکند. اما از آنجایی که آقای بهاری توسط برخی از رهبران غربی، برای خود اعتباری کسب کرده بود، تصمیم گرفتیم 10 ثانیه از مصاحبه و قسمت مربوط به دستگیری او را در خروجی‌های رسانه‌ای جهانی قرار دادیم. همان قسمت را در پرس‌تی‌وی هم پخش کردیم.

نکته جالب این است که بهاری شکایت خود از شبکه Press Tv‌ به دروغ مدعی شده بود، مصاحبه وی تحت فشار انجام شده و حتی نوشته‌ای هم به او داده بودند تا از روی آن صحبت کند.

مازیار بهاری و ساخت مستندهای جعلی

مازیار بهاری پس از فرار از ایران، به ساخت مستندهای جعلی و ساختگی علیه کشور و حوادث فتنه 88 پرداخت. خبرنگار فراری مجله آمریکایی، با ساخت مستندهایی غیر مستند، با مصاحبه با گروه‌های ضد انقلاب و اپوزوسیون خارج‌نشین، خوراک رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه بویژه BBC فارسی را تهیه می‌کند. بهاری که به یکی از کارشناس‌های دم دستی BBC‌فارسی هم تبدیل شده است، هر از چند گاهی با حضور در برنامه‌های تلویزیون دولتی انگلیس، به مجیزگویی خاندان سلطنتی پرداخته و گهگاه هم به سفارش سرویس‌های امنیتی انگلیسی و آمریکایی به اصطلاح مستندهایی را علیه جمهوری اسلامی ایران می‌سازد.

پروژه جدید مازیار بهاری در هالیوود کلید می‌خورد

در ادامه پروژه‌های به اصطلاح مستندی که از سوی اتاق فکرهایی مانند کارنگی، به مازیار بهاری سپرده می‌شود، پروژه فیلم "گلاب" جدیدترین اثر ضد ایرانی بهاری است که این بار در هالیوود و با همکاری جان استوارت، مجری معروف تلویزیون آمریکا ساخته می‌شود.جان استوارت کیست؟

جان استوارت که سابقه مجری‌گری مراسم بزرگی مثل اسکار هفتاد و هشتم را در کارنامه دارد، برای اولین فیلمش یک کار ضد ایرانی را انتخاب کرده تا بلکه بتواند با جوایز احتمالی جایی در بین کارگردانان مشهور پیدا کند.

استوارت، مجری برنامه معروف Dailyshow، پیش از ساخت فیلم «گلاب»،17 سال بدون وقفه، اجرای این شو را هر دوشنبه به عهده داشته است.فیلم گلاب اولین ورود استوارت به عرصه فیلمسازی محسوب می‌شود .او این فیلم را براساس کتاب مازیار بهاری می‌سازد که این کتاب نیز مورد تشویق بنیاد کارنگی قرار گرفته و در مکان این بنیاد رونمایی شد.هزینه مالی گلاب، را چه کسانی تامین می‌کنند؟

به گزارش نیویورک تایمز؛ تخمین زده شده که پروژه سینمایی گلاب از 30 تا 40 میلیون دلار هزینه ساخت داشته باشد که علاوه بر استوارت، کمپانی اودلوت اینترتیمنت OddLot Entertainment متعلق به خانواده پریتزکر،یکی از ثروت‌مندترین خانواده‌های آمریکا و اسکات رودین، یکی از تهیه‌کنندگان یهودی هالیوود این هزینه‌ را تأمین خواهند کرد.

چه کسانی در این فیلم ضد ایرانی ایفای نقش می‌کنند؟

در ساختفیلم گلاب، حدود 70_80 نفر همکاری دارند که در میان بازیگران این پروژه سینمایی چهره‌های آلوده سیاسی و ضد دین، چون "شهره آغداشلو"، گلشیفته فراهانی و گائل گارسیا برنال به چشم می‌خوردند.

آغداشلو که پیش از این نیز در فیلم‌های ضد ایرانی بازی کرده، در این فیلم نقش مادر مازیار بهاری، شخصیت اصلی فیلم با بازی "گائل گارسیا برنال" را بازی خواهد کرد.تصاویری از فیلمبرداری فیلم ضد ایرانی گلاب:
منبع و لینک منبع: http://www.yjc.ir/fa/news/4541889
تاریخ انتشار:  ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۹
بازنشر: پایگاه سایبری استان خوزستان

پایان مطلب.انتشار این مطالب
انتشار این مطلب در وب سایت افسران

انتشار این مطلب در واتسپ

انتشار این مطلب در تلگرامמוות לישראל Death to Britain Mors ad America مرگ بر آمریکا لبیک یا امام خامنه ای پایگاه سایبری استان خوزستان مرگ بر ضد ولایت فقیه جمهوری اسلامی ایران پاسا پایگاه سایبری استان خوزستان دانلود مقاله جنگ نرم پایگاه سایبری سایبری ایران اهواز خوزستان دانلود بروز خبر کانال کانال تلگرام خطرات استان جنگ نرم عملیات روانی cyberi89 #pasa telegram iran news iran cyber war militry cyberi of khouzestan عرب فارس لر کرد بختیاری آذری آموزش learn وب سایت وبلاگ سایبری جنگ نرم مشاوره تولید محتوا صدا و سیما شبکه استانی فرکانس موبایل هک شنود ماهواره اینترنت ملی nhkg,n Hl,ca xvhpd website ,f shdj [k' kvl nhkg,n kvl htchv fv,cvshkd بروز رسانی نرم افزار جدید ورژن جدید خبرگزاری پلیس فتا

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی