پایگاه سایبری استان خوزستان

قرارگاه جنگ نرم استان خوزستان

پایگاه سایبری استان خوزستان

قرارگاه جنگ نرم استان خوزستان

پایگاه سایبری استان خوزستان

کانال رسمی سروش پایگاه سایبری استان خوزستان

جهت بیان هرگونه سوال و یا دیدگاه می توانید از کاربری تلگرام زیر استفاده نمایید
Telegram: @saiber89


وبلاگی در جهت فعالیت در عرصه جنگ نرم، این وبلاگ یکی از صدها وبلاگ در عرصه سایبری و استان خوزستان است.
-------------------------
ﺁﻥ ﺷﺐ ﮐﻪ ﻋﻠﯽ ﺧﺸﺖ ﻟﺤﺪ ﺭﺍ ﻣﯽ ﭼﯿﺪ
ﺩﺳﺘﺶ ﺑﻪ ﮐﻔﻦ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺩﻟﺶ ﻣﯽ ﻟﺮﺯﯾﺪ
ﺍﯾﻦ ﺻﺤﻨﻪ ﯼ ﺁﺧﺮﺵ ﺗﻤﺎﺷﺎﯾﯽ ﺑﻮﺩ
ﺯﺍﻧﻮ ﺯﺩ ﻭ ﺧﺎﮎ ﻫﻤﺴﺮﺵ ﺭﺍ ﺑﻮﺳﯿﺪ ...
* ﺍﻟﺴﻼﻡ ﻋﻠﯿﮏ ﯾﺎ ﺍﯾﺘﻬﺎ ﺍﻟﺼﺪﯾﻘﻪ ﺍﻟﺸﻬﯿﺪﻩ
-------------------------
امام خامنه ای :
ما عرض کردیم افسران جوانِ جنگ نرم.
اعتقاد من این است - این هیچ تعارف نیست - که در این میدان،
شماها افسرید؛ سرباز صفر نیستید. شما جوانید، میدان مبارزه‌ی شما هم میدان جنگ نرم است. امروز خوشبختانه جنگ نظامی نداریم؛ اگر یک وقتی جنگ نظامی هم پیش بیاید، باز پیشقراولهایش جوانهایند.
-------------------------
این گردبادهای به غیرت درآمده
تسلیم رهبرند که طوفان نمیکنند...
-------------------------
|| دل من گم شد، اگر پیدا شد
بسپارید امانات رضا...
و اگر از تپش افتاد دلم
ببریدش به ملاقات رضا ... ||

-------------------------
کاش میشد
میان خاک های نرم تو
جسم بیجانم ولی تنها شود
این پلاک بی نشان گردنم
درمیان صحن، پاک تو پیدا شود
کاش میشد تا دل از دست زمانه بکشم
هرچه بودم را فدایت، نوکری رسوا شوم.

کلمات کلیدی

پایگاه سایبری استان خوزستان

استان خوزستان

پایگاه اهواز

قرارگاه جنگ نرم

سایبری

جنگ نرم استان خوزستان

دانلود

مقر سایبری

قرارگاه جنگ نرم اهواز

پایگاه

قرارگاه سایبری

مقام معظم رهبری

اطلاع رسانی

جنگ نرم اهواز

دانلود فیلم

پدافند غیر عامل

ویژه رمضان

سخنان مقام معظم رهبری

امام خامنه ای

لینک مستقیم

بسیج خوزستان

2013

امام رضا (ع)

سوریه

اهواز

انواع جنگ نرم

جنگ نرم

download

افسران سایبری استان خوزستان

امام علی نقی

پاسا ایران اهواز تهران خوزستان عرب لر بختیاری ترک کرد بلوچ خبرگزاری اطلاع رسانی تلگرام کانال خبری آموزش ساخت تهیه شهدای مدافع حرم تیم پایگاه سایبری قرارگاه جنگ نرم داستان ورژن بروز اینترنت ملی ماهواره شنود شنود 24 ساعته هک فرکانس استانی صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران وب سایت وبلاگ بلاگ جنگواره جنگال مشاوره عملیات روانی عملیات سایبری مقاله مقاله شنود خطرات شبکه های مجازی کانال خبری بروز ولایت فقیه رهبری مرگ بر آمریکا لبیک اربعین سال جدید
آخرین نظرات

پس از حادثه غدیر کسی فکر نمی کرد با توجه به تأکیدات پیامبر (ص)مبنی بر جانشینی حضرت علی (ع ) گروهی که خود از پیشگامان بیعت با امیر المؤمنین بودند در طی یک حرکت از پیش تعیین شده و با عملیات روانی گسترده مردم را پیمان شکنی و بیعت با فردی دیگری دعوت نمایند . این اولین جنگ نرم دشمنان علیه حضرت علی (ع) پس از رحلت حضرت رسول اکرم ( صلی الله علیه و آله و سلم ) بود .

. این اولین جنگ نرم دشمنان علیه حضرت علی ( علیه السلام ) پس از رحلت حضرت رسول اکرم ( صلی الله علیه و آله و سلم ) بود .

این دوره ، علی رغم گسترش اسلام در جزیره العرب ، مسلمانان دچار سر گشتگی شدند که تا پیش از آن « کفار » مسئله اصلی مسلمانان به شمار می آمدند امام در این دوره ، مسلمانان در برابر یکدیگر صف آرایی کردنند به بیانی دیگر دلیل عمده جنگ ها در زمان پیامبر ( صلی الله علیه و آله و سلم ) مقاومت کفار در برابر محتوای تنزیل قرآن بود اما در دوره ی جدید جنگ بر سر تأمل قرآن رخ می داد . در چنین شرایطی است که حضرت علی ( علیه السلام ) در روایت معروفی می فرماید : « در شرایط فتنه همچون بچه شتری باشید که نه می توان آنرا دوشید و نه می توان بر دوش او سوار شد . » علی رغم مبارزه جانانه حضرت علی  ( علیه السلام ) با جریان فتنه ، روند کج باوری ها ادامه یافت تا آنکه در نتیجه آن « ابن ملجم مرادی » که خود از لشکریان حضرت علی ( علیه السلام ) و از نماز شب خوانان و مجتهدان دوران بود ، در محراب عبادت شمشیر به فرق ایشان زد و آن حضرت را به شهادت رساند .

از شهادت امام علی ( علیه السلام ) در بعضی از ممالک وقتی خبر شهادت امام به ایشان رسید که حضرت علی ( علیه السلام ) در حال نماز در محراب به شهادت رسیده با تعجب می گفتند : مگر علی نماز می خواند . از این بیان اوج تخریب فکری از سوی دشمنان اسلام را می رساند که توانسته بود با افکار غلط و جنگ نرم چنین فکری « بوجود آورد چون امام علی ( علیه السلام ) که خود عین نماز است و نماز وجود

امام علی ( علیه السلام ) است طوری که علی وقت نماز چنان از خود بیخود شده و بنماز می پرداخت اگر کمی دقت در تاریخ بکنید می بینید که حیات نماز از وجود علی است اما دشمن چنان زیرکانه بر علیه امام می تازد که نتیجه آن تعجب مردم شهادت امام در حال نماز است .

جنگ نرم در زمان امام حسن ( علیه السلام )

روند تهاجم نرم در زمان امام حسن ( علیه السلام ) نیز همچنان ادامه یافت که در این رابطه اقدامات و برنامه های معاویه نقش چشمگیری داشت . اگر معاویه را یکی از متخص ترین افرادی که به روش های جنگ نرم در جبهه دشمن آشنایی داشت بنامیم ، حرفی به گزاف نگفته ایم .

معاویه در تمام دوران حکومتش از رویارویی نظامی با لشکریان اسلام محمدی و علوی دوری می کرد و با تأکید مشاورانش ، جنگ نرم و تأثیر گذاری بر باور مردم را بهترین روش در مبارزه با اسلام ناب می دانستند در پاره ای از اوقات نیز که مجبور به رویارویی نظامی شد « جنگ صفیّن » شکست سختی خورد و یا هوشمندی مشاورانش و عدم ولایت پذیری لشکر اسلام ، با استفاده از حربه های جنگ نرم نتیجه ی جنگ را به نفع خود تغییر داد . استفاده معاویه از ابزارهای جنگ نرم ، بتدریج فضای لازم برای جنگ سخت امام حسن ( علیه السلام ) با انحرافات موجود را محدود تر کرد تا جایی که ایشان می فرمود : « اگر به اندازه انگشتان دو دست یار با وفا داشتم جنگ را بر صلح ترجیح می دادم » عملیات روانی معاویه بر چند اصل استوار بود که عمده آنها عبارت بودند از :

۱- سد آگاه مردم :

معاویه با حصر کامل فرهنگی مناطق تحت حاکمیّت خود از این روش بهره های فراوانی برد . برای مثال می توان به جلوگیری از رفت و آمد محدثین سایر بلاد اسلامی به حوزه حکومتی شام ، جلوگیری از خروج و اقامت شامیان در خارج از این منطقه ، جلوگیری از کتابت و نقل احادیث نبوی در شام ترویج علوم

و فنون دیگر همچون داستان سرایی به جای علم حدیث که منشأ ورود بسیاری از اسرائیلیات و فرهنگی ساختگی یهود به کتب اسلامی شد اشاره کرد .

۲- شایعه سازی و تشنج آفرینی :

معاویه با بهره گیری از شایعه پیامدهای نامطلوب کشت شدن عثمان را به فرصتی مناسب برای خود تبدیل کرد و با نزدیک شدن به خانواده خلیفه سوم خود را خون خواه عثمان نماید . وی در منابر ، محافل و مجالس ، حکومتی خود ، لعن حضرت علی ( علیه السلام ) و مدح عثمان را واجب کرد ، به طوری که شامیان لعن حضرت علی ( علیه السلام ) جزو مستحبات دین اسلام می دانستن .

۳- اسطوره سازی

معاویه با استخدام تازه مسلمان شدگان یهودی به جعل حدیث روی آورده به طوری که خود را از کاتبان وحی ، و اصحاب پیامبر ( صلی الله علیه و آله و سلم ) از مسلمانان معمولی معرفی می کرد و بدین سان خود را به عنوان محور اسلام ، و اهل بیت پیامبر ( صلی الله علیه و آله و سلم ) را مسلمانان عادی و بعضاً خارجی مرعفی می نمود .

۴- سست کردن اعتقادات مذهبی

معاویه با معمول کردن بی حرمتی ها به دین و سوق دادن مردم به زندگی های تجملی و زر اندوزی و همچنین معرفی رذایل اخلاقی و دینی به عنوان فضائل اخلاقی ، راه انحطاط جامعه اسلامی را هموار کرد تا جای که فردی مانند یزید که میگساری و سگ بازی او شهره عام و خاص بود ، توانست خود را خلیفه اسلامی بنامد .

جنگ نرم در زمان امام حسین ( علیه السلام )

واقعه عاشورا در دورانی به وقوع پیوست که تنها ۵۰ سال از رحلت پیامبر ( صلی الله علیه و آله و سلم ) می گذشت و هنوز بسیاری از صحابه ایشان در قید حیات بودند و از زبان رسول گرامی « حسینٌ منی و انا من حسین » را شنیده بودند ، عده ای به خاطر حفظ جان ، عده ای به خاطر حب جان و عده ای به خاطر مال دنیا و عموماً به خاطر ضعف ایمان در مقابل فرزند رسول خدا ( صلی الله علیه و آله و سلم ) قرار گرفتند و پس از شهادت ایشان اهل بیت پیامبر ( صلی الله علیه و آله و سلم ) را به اسارت بردند . نکته ای قابل توجه آن که فرماندهان سپاه یزید جملگی از فرماندهان لشگر مولی الموحدین علی ( علیه السلام ) و از سابقین در دین بودند . شمر ، عمر سعد و بسیاری دیگر از سردمداران سپاه اموی نماز خوان بودند و خود را معتقد به اصول اسلامی می دانستند و حتی بسیاری از سپاهیان با نیت تقرب به خدا سر از بدن فرزندان رسول خدا ( صلی الله علیه و آله و سلم ) جدا می کردند . اینجا بود که حضرت ابا عبد الله الحسین ( علیه السلام ) فرمودند : « مردم بنده دنیا شده اند و دینشان لقلقه زبانشان است . » جنگ نرم و شیوه های تبلیغاتی معاویه و پس از آن یزید تا آنجا پیش رفت که از جمعیت مسلمانان آن زمان تنها حدود ۱۵۰ نفر آن هم با کودک و زنان و سالخوردگان ، به یاری فرزند رسول خدا در رکاب حضرت بودند و دیگر مسلمانان به دلایل ذکر شده با سکوت کردند و دم بر نیاورده و ندای « هل من ناصر ینصرنی » امام بی پاسخ گذاشتن و یا وقیحانه در مقابل حضرت ایستادند و دست خود را به خون فرزندان رسول خدا آغشته کردند .

کار تا جایی پیش رفت که پس از شهادت اهل بیت رسول خدا ( صلی الله علیه و آله و سلم ) و به اسارت رفتن گروهی دیگر از ایشان ، مردم کوفه و سپس شامیان با سنگ و کلوخ به استقبال اهل بیت پیامبر ( صلی الله علیه و آله و سلم ) به عنوان خارج شدگان از دین اسلام رفتند .

جمع آوری و منتشر کننده وبلاگ جنگ نرم


WWW.JNARM.BLOGFA.COM


پایان مطلب.انتشار این مطالب
انتشار این مطلب در وب سایت افسران

انتشار این مطلب در واتسپ

انتشار این مطلب در تلگرامמוות לישראל Death to Britain Mors ad America مرگ بر آمریکا لبیک یا امام خامنه ای پایگاه سایبری استان خوزستان مرگ بر ضد ولایت فقیه جمهوری اسلامی ایران پاسا پایگاه سایبری استان خوزستان دانلود مقاله جنگ نرم پایگاه سایبری سایبری ایران اهواز خوزستان دانلود بروز خبر کانال کانال تلگرام خطرات استان جنگ نرم عملیات روانی cyberi89 #pasa telegram iran news iran cyber war militry cyberi of khouzestan عرب فارس لر کرد بختیاری آذری آموزش learn وب سایت وبلاگ سایبری جنگ نرم مشاوره تولید محتوا صدا و سیما شبکه استانی فرکانس موبایل هک شنود ماهواره اینترنت ملی nhkg,n Hl,ca xvhpd website ,f shdj [k' kvl nhkg,n kvl htchv fv,cvshkd بروز رسانی نرم افزار جدید ورژن جدید خبرگزاری پلیس فتا
موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۶/۰۸/۲۷
بگذار گمنام بماند.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی