پایگاه سایبری استان خوزستان

قرارگاه جنگ نرم استان خوزستان

پایگاه سایبری استان خوزستان

قرارگاه جنگ نرم استان خوزستان

پایگاه سایبری استان خوزستان

کانال رسمی سروش پایگاه سایبری استان خوزستان

جهت بیان هرگونه سوال و یا دیدگاه می توانید از کاربری تلگرام زیر استفاده نمایید
Telegram: @saiber89


وبلاگی در جهت فعالیت در عرصه جنگ نرم، این وبلاگ یکی از صدها وبلاگ در عرصه سایبری و استان خوزستان است.
-------------------------
ﺁﻥ ﺷﺐ ﮐﻪ ﻋﻠﯽ ﺧﺸﺖ ﻟﺤﺪ ﺭﺍ ﻣﯽ ﭼﯿﺪ
ﺩﺳﺘﺶ ﺑﻪ ﮐﻔﻦ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺩﻟﺶ ﻣﯽ ﻟﺮﺯﯾﺪ
ﺍﯾﻦ ﺻﺤﻨﻪ ﯼ ﺁﺧﺮﺵ ﺗﻤﺎﺷﺎﯾﯽ ﺑﻮﺩ
ﺯﺍﻧﻮ ﺯﺩ ﻭ ﺧﺎﮎ ﻫﻤﺴﺮﺵ ﺭﺍ ﺑﻮﺳﯿﺪ ...
* ﺍﻟﺴﻼﻡ ﻋﻠﯿﮏ ﯾﺎ ﺍﯾﺘﻬﺎ ﺍﻟﺼﺪﯾﻘﻪ ﺍﻟﺸﻬﯿﺪﻩ
-------------------------
امام خامنه ای :
ما عرض کردیم افسران جوانِ جنگ نرم.
اعتقاد من این است - این هیچ تعارف نیست - که در این میدان،
شماها افسرید؛ سرباز صفر نیستید. شما جوانید، میدان مبارزه‌ی شما هم میدان جنگ نرم است. امروز خوشبختانه جنگ نظامی نداریم؛ اگر یک وقتی جنگ نظامی هم پیش بیاید، باز پیشقراولهایش جوانهایند.
-------------------------
این گردبادهای به غیرت درآمده
تسلیم رهبرند که طوفان نمیکنند...
-------------------------
|| دل من گم شد، اگر پیدا شد
بسپارید امانات رضا...
و اگر از تپش افتاد دلم
ببریدش به ملاقات رضا ... ||

-------------------------
کاش میشد
میان خاک های نرم تو
جسم بیجانم ولی تنها شود
این پلاک بی نشان گردنم
درمیان صحن، پاک تو پیدا شود
کاش میشد تا دل از دست زمانه بکشم
هرچه بودم را فدایت، نوکری رسوا شوم.

کلمات کلیدی

پایگاه سایبری استان خوزستان

استان خوزستان

پایگاه اهواز

قرارگاه جنگ نرم

سایبری

جنگ نرم استان خوزستان

دانلود

مقر سایبری

قرارگاه جنگ نرم اهواز

پایگاه

قرارگاه سایبری

مقام معظم رهبری

اطلاع رسانی

جنگ نرم اهواز

دانلود فیلم

پدافند غیر عامل

ویژه رمضان

سخنان مقام معظم رهبری

امام خامنه ای

لینک مستقیم

بسیج خوزستان

2013

امام رضا (ع)

سوریه

اهواز

انواع جنگ نرم

جنگ نرم

download

افسران سایبری استان خوزستان

امام علی نقی

پاسا ایران اهواز تهران خوزستان عرب لر بختیاری ترک کرد بلوچ خبرگزاری اطلاع رسانی تلگرام کانال خبری آموزش ساخت تهیه شهدای مدافع حرم تیم پایگاه سایبری قرارگاه جنگ نرم داستان ورژن بروز اینترنت ملی ماهواره شنود شنود 24 ساعته هک فرکانس استانی صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران وب سایت وبلاگ بلاگ جنگواره جنگال مشاوره عملیات روانی عملیات سایبری مقاله مقاله شنود خطرات شبکه های مجازی کانال خبری بروز ولایت فقیه رهبری مرگ بر آمریکا لبیک اربعین سال جدید
آخرین نظرات

بسم الله الرحمن الرحیم

قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ النَّاسِ ﴿١﴾  مَلِکِ النَّاس ِ﴿٢﴾ إلَهِ النَّاسِ ﴿٣﴾ مِنْ شَرِّ الْوَسْوَاسِ الْخَنَّاسِ ﴿٤﴾ الَّذِی یُوَسْوِسُ فِی صُدُورِ النَّاسِ ﴿٥﴾ مِنَ الْجِنَّةِ وَ النَّاسِ ﴿٦﴾


سعی داریم در این مقاله تحقیق خودرا درخصوص مطلبی که که شاید ماهها و به پیرو آن چندسالی است ذهن برخی افراد را درگیر خود نموده است. این مطلب که پس از سخنرانی استاد رائفی پور در کشور ایران شیوع پیدا کرد و ذهن افراد بسیاری را غرق در این موضوع کرد، سعی خواهیم کرد مطالبی دسته اول و تماما از منبع اصلی را تقدیم حضورتان نماییم. و از یکایک سروان گرامی منباب انتشار این تصایر صمیمانه عذرخواهی میکنیم هدف و نیت ما اعلام نتیجه فراگیرشدن آزادی های جنسی در یک کشور است که ان شاالله مورد رضای خداوند قرار گیرد.

http://scontent-lht6-1.cdninstagram.com/s320x320/sh0.08/e35/22429888_244242589437495_1887772593428103168_n.jpg

نکته: تصاویر بسیار زیادی در این خصوص در اختیار داریم که بنا به غیرقانونی بودن انتشار آنها از قراردادن آنها معذوریم و سعی کردیم از تصاویری استفاده بشود که سبب تهیج و تحریک نشود.

نکته: درمورد این مقاله مدت 4 روز و تقریبا 18 ساعت تحقیق و بررسی تارنماهای مختلفی انجام پذیرفته است که ان شاالله پاسخی مناسب به بحث عروسک زنده جنسی لولیتا داده باشیم.

http://dl.fotoya.ir/2017/09/n-15045866464gnk8.jpg

نکته: سال قبل در خصوص این موضوع یک بررسی کوتاهی انجام شد و تقریبا مطالب بسیار زیادی دردسترس عموم قرار داده شد ولی هنگام تحقیق و بررسی این روزها با این موضوع برخوردیم که تقریبا بسیاری از تصاویر و مطالب این موضوع یا کاملا حذف شده اند و یا از دسترس عموم خارج شده اند، و بجای آن عروسک هایی با همان نام ولی به شکل دیگری جایگزین آن مطالب و تصاویر قبل شده است.


چرا لولیتا:

http://www.farhoo.com/files/fa/news/1396/7/22/6209_890.jpg

عکس: کتاب لولیتا Lolita اثر ولادیمیر ناباکوف

لولیتا نام رمانی انگلیسی از ولادیمیر ناباکوف است که نخستین بار در سال ۱۹۵۵ در پاریس منتشر شد. طبق نوشته ویکی پدیا، لولیتا مضمون بسیار بحث‌ برانگیزی دارد. راوی غیرقابل اعتماد داستان یک استاد ادبیات روان‌ پریش به نام هامبرت هامبرت است که عشقی بیمارگونه به دختری ۱۲ ساله به نام دلورس هیز (ملقب به لولیتا) دارد و چون پدرخوانده او می‌شود با او وارد رابطه جنسی می‌شود. از این رمان چند فیلم ساخته شده که معروف ترینش فیلم لولیتا از  استنلی کوبریک است.


حال اجازه دهید به مسئله لولیتا بپردازیم.

پس از ترجمه بسیاری از صفحاتی که در این خصوص مطلب قرار دادند به این معنی رسیدیم که لولیتا ترجمه های مختلفی دارد:

برای مثال به دخترانی که در زیر سن بلوغ - دچار بلوغ زودرس میشوند لولیتا گفته میشود

و در تعریفی دیگر لولیتا دخترانی هستند که تبدیل به عروسک های جنسی میشوند بفروش میرسند.

و چند معنای دیگر


در گام ابتدایی لولیتا نام رمانی است که حاکی از جنون جنسی دارد و در گام بعدی متوجه میشویم که یک جنایت پشت پرده درحال وقوع است. که سعی خواهیم کرد مطالبی که امکان انتشار آنها فراهم است را منتشر نماییم.


http://cdn.fa.shafaqna.com/media/2015/10/001697.jpg

تقریبا اسنادی که بدست آمد عالم به این موضوع است که این جنایت در اروپایی شرقی انجام شده است و در تحقیق و بررسی متوجه شدیم می بایست در کشور لهستان و یا اسپانیا باشد، سند این حرف هم تبلیغاتی است که از طرف یک دکتر به زبان اسپانیایی در وب سایت های   هیدن وب - دیپ وپ   منتشر شده است. هرچند ترجمه تبلیغ مذکور به زبان لهستانی هم پیدا شد که صحت مکان آن بین این دو کشور ممکن است باشد.
تارنمای آمازون تنها یک مطلب دراین خصوص منتشر نموده است که معرفی کتابی در این خصوص بوده است.
https://www.amazon.com/Lolita-Slave-Toy-Based-story-ebook/dp/B00XDFTXH0


اگر کسی عمق واقعی تفکر اسلامی شیعی را بداند متوجه میشود که تنها راه سعادت هر انسانی این است که خود را به اهل البیت علیه السلام نزدیک نمایند همانگونه که پیامبر وصیت نمود که دو چیز گرانبها را بین شما قرار دادم، کتاب خدا و اهل البیت که هرکس به این دو تمسک جوید هرگز گمراه نخواهد شد.
اما تفکر غربی که بر پایه غریزه جنسی بنا شده است، هرلحظه بدنبال راهی جدید برای تخلیه قوای جنسی خود است، می بینیم که در غرب ابتدا روابط نامشروع فراگیر شده و هیچ محدودیتی در تعداد شریکان جنسی زن و یا مرد در قوانین خود قرار نداده اند، و این موضوع را برابری بین زن و مرد نامیده اند.
برابری که در اسلام بصورت کاملا عقلانی و دینی مورد بحث قرار داده شده است که هیچگاه اجازه ارضای جنسی خارج از عرف به مسلمان داده نشده است و بلعکس آن را حرام میداند.
پس از آنکه میزان تهیج در غرب فراگیر شد و رسانه های بسیار زیادی اقدام به راه اندازی شبکه های پورن نمودند و درواقع سود بسیار زیادی را از این طریق بدست آوردند، شبکه های تحریک جنسی (پورن) در غرب آنقدر بالاگرفت که تقریبا جای خود را در بین بسیاری از زمان های هر فردی گرفت البته موضوع تنوع طلبی در این موقع سبب میشود که وضعیت ها و حالت های مختلفی نیز به این تصاویر و فیلم های مستهجن اضاف بشود.
حالت هایی بسیار مختلفی که متاسفانه شیوع این فیلم ها در کشورهای مختلفی رواج پیدا کرده است، متاسفانه یکی از کشورهای همسایه ایران نیز شبکه ای در این خصوص راه اندازی نمود و سود کلانی را نیز بدست آورد.
این فراگیری سبب میشود که متاسفانه کشور هندوستان نیز که حتی پس از استقلال خود نیز در زیر سلطه اروپا قرار دارد، چندین شبکه ماهواره ای پورن راه اندازی نموده است و تقریبا جای خود را در طی زمان بسیار کوتاهی از فعالیت خود، سبب شده است که فیلم های مستهجن بسیار زیادی از مردم این کشور در شبکه های جنسی خود و حتی در سایر رسانه های دیگر نیز منتشر شود.

کم کم روابط نامشروع زن و مرد کم رنگ تر شد و میل و غریزه جنسی سبب شد تا ارتباط زن با زن و مرد با مرد شیوع پیدا کند که جای تاسف آنجایی است که میبینیم قوم لوط امروز خارج از اینکه در یک منطقه جغرافیایی باشد بلکه بطور تقریب در بسیاری از جوامع امروز نیز این موضوع مشاهده بشود.
وقتی این ارتباط زن با زن - مرد با مرد نیز کمرنگ شد متاسفانه ارتباط انسان با حیوان فراگیر شد- بطوریکه بسیاری از کشورهای جهان ازدواج انسان با حیوان را بطور رسمی پذیرفته است و بعنوان قانونی در متن قوانین خود در آورده است.
و این موضوعات روز به روز تغییرات فاجعه باری را رقم زده است.
بطوریکه قابل مشاهده است که ارتباط با محارم این روزها بسیار مورد توجه کمپانی های غربی قرار گرفته است- آموزش ایجاد ارتباط بین مادر و پسر - پسر و خواهر - پدر و دختر و البته بلعکس آنهم بصورت روانشناسانه و کاملا تخصصی در فیلم های مستهجن و البته سینمایی آنها مشاهده میشود، که در جوامع غربی شاید راهکاری جدید برای ادامه تفکر جنسی در جامعه باشد.

بحث لولیتا عروسک زنده جنسی شاید بحثی جدید نباشد ولی در حاله ای از ابهام قرار دارد که کشورها و سیاست ها اجازه نمیدهند چهره صلح طلبانه - و حافظ حقوق بشر آنها خراب شود.


در طی بررسی های انجام شده به تبلیغ دکتری برخوردیم که در این خصوص متنی را برای مشتریان خود ارسال میکرده است که بخشی از آن را توسط موتور ترجمه گر گوگل در اختیار شما قرار داده ایم:

Yo creo Esclavas Lolita de Juguete. En caso de que no sepan a qué me refiero, es muy simple: transformo chicas jóvenes en juguetes sexuales fácilmente manejables. Eso. Ellas no pueden escapar, resistirse, ni decir algo; solo están ahí para tu diversión sádica. ¿Curioso del porqué?

Soy un cirujano viviendo en uno de esos países en las periferias del este europeo. Una sociedad bastante ruda; la pobreza es enorme y, a menos que tengas dinero y conexiones, estás cagado. No es necesario decir que yo tengo ambas. También tenemos mujeres hermosas aquí, los países del este europeo son bien conocidos por eso. Afortunadamente (para mí), algunas de estas chicas ya no tienen parientes o familiares y viven en orfanatos. Yo no llamaría a eso vivir, es increíble lo que encontrarás ahí. Algunas chicas muy jóvenes tienen suerte y son adoptadas, pero a la edad de ocho o nueve ya son muy grandes. Algunas de las niñas más lindas son vendidas para prostituirse, y podrías considerarlo suerte también, en vez de desaparecer lentamente en la mugre y la pobreza. Yo compro algunas chicas. Generalmente, tomo las más atractivas que estiman los nueve y diez años, antes que comiencen su pubertad. El orfanato coopera bastante, están alegres de tener una boca menos que alimentar. De la misma forma, aceptan mis donaciones para ellas. Nunca preguntan y yo nunca divulgo nada. Ellos saben que soy cirujano; probablemente piensan que hago algunos experimentos con las chicas o cortar sus órganos para después venderlos. Pero no, encuentro un negocio mucho más rentable: transformo a las chicas en juguetes sexuales. Puedes ordenar una Juguete Sexual Lolita si quieres. No son baratas, cobro entre 30,000 y 40,000 dólares por un juguete. Eso no toma en cuenta los gastos de envío. Pero tendrás una Juguete Sexual Lolita que te satisfará por muchos años. Ella es como una muñeca, ¡pero con vida!

Déjame decirte cómo logro que una joven niña de orfanato se haga una muñeca viviente. Cuando he encontrado una chica nueva y apropiada, pediré al orfanato que la vengan a dejar a mi villa. Ella llegará desnuda, atada y con los ojos vendados. Después de una breve inspección y un chequeo médico, la llevaré a la clínica especial de mi villa. Después la limpiaré profundamente. Estas chicas son sucias, realmente apestan; no han visto un baño en años y son muy descuidadas. Cuando está finalmente limpia, la pondré en una camilla y le daré una inyección que la hará dormir.

Le crearé una nueva identidad y le daré un nuevo nombre; no conozco los nombres reales de las chicas, solo sé su edad y es todo lo que necesito. En el orfanato, cualquier dato de ella será destruido. Nunca existió. Ahora su existencia será la de un mero juguete. Tengo un trío de Esclavas Lolita de Juguete; Dasha, que tiene once años y está en la etapa final de su transformación; Tanya, que ahora tiene doce años, dos años desde que la creé; y Luda, que tiene catorce años y un embarazo de cuatro meses.

La mañana siguiente es la gran operación. La chica aún estará durmiendo debido al anestésico de la noche anterior. La pondré en la mesa quirúrgica y le administraré más anestésicos para la operación. De modo que si te estás preguntando por qué mi Juguete Sexual Lolita no se resistirá ni se irá, muy simple: ¡le amputo piernas y brazos! Le amputaré los brazos hasta los codos y sus piernas hasta las rodillas. Fácil, ¿no? Esta chica jamás se desprenderá de ti…


من اعتقاد دارم که لولیتا برده اسباب بازی است. در صورتی که شما نمی دانید منظور من چیست، این بسیار ساده است: دختران جوان را به اسباب بازی های جنسی سفت و محکم تبدیل می کنم. این آنها نمی توانند فرار کنند، مقاومت کنند یا چیزی بگویند آنها فقط برای سرگرمی سادیست شما هستند. در مورد چرا چرا؟

من یک جراح هستم که در یکی از این کشورها در حومه شرقی شرقی زندگی می کنم. یک جامعه نسبتا خشن؛ فقر عظیم است، و مگر اینکه پول و ارتباطات داشته باشید، شما گرسنه هستید. نیازی به گفتن نیست، من هر دو. ما همچنین زنان زیبا را در اینجا داریم، کشورهای اروپای شرقی به خوبی شناخته شده اند. خوشبختانه (برای من)، برخی از این دختران دیگر بستگان و بستگان ندارند و در یتیم خانه زندگی می کنند. من نمی خواهم این زندگی را بکنم، شگفت انگیز است که شما در آن پیدا خواهید کرد. برخی از دختران بسیار جوان خوش شانس هستند و تصویب شده اند، اما در سن هشت یا نه سالگی آنها بسیار بزرگ هستند. بعضی از زیباترین دختران برای فحشا فروخته می شوند، و شما نیز ممکن است آن را خوش شانسی در نظر بگیرید، به جای آن که به آرامی ناپدید شدن به کثافت و فقر شود. من برخی از دختران را می خریدم به طور کلی، من جذاب ترین آنها را تخمین می زنم که نه و ده سال قبل از شروع بلوغ آنها. یتیم خانه بسیار همکاری می کند، آنها خوشحال هستند که دهان کمتری برای خوراک دارند. به همان شیوه، من اهدا می کنم برای آنها. آنها هرگز نباید بپرسند و هرگز چیزی را منتشر نمی کنند. آنها می دانند من یک جراح هستم؛ آنها احتمالا فکر می کنند که من بعضی از آزمایش ها را با دختران انجام می دهم یا ارگان هایشان را قطع می کنند و سپس آنها را می فروشند. اما نه، من یک کسب و کار بسیار سودآور را پیدا می کنم: دختران را به اسباب بازی های جنسی تبدیل می کنم. اگر می خواهید، می توانید یک اسباب بازی جنسی Lolita را سفارش دهید. آنها ارزان نیستند، من بین 30،000 تا 40،000 دلار برای یک اسباب بازی می گیرم. این هزینه حمل و نقل را در نظر نمی گیرد. اما شما یک اسباب بازی جنسی لولیتا خواهید داشت که سالهاست که شما راضی خواهد کرد. او مانند عروسک است، اما زنده است!

اجازه بدهید به شما بگویم که چگونه یک دختر جوان را از یتیم خانه می گیرم تا به یک عروسک زنده تبدیل شود. وقتی من یک دختر جدید و مناسب پیدا کردم، از ویلهام می خواهم که از یتیم خانه بپرسد. او برهنه، باریک و چشم بسته خواهد شد. پس از یک بازرسی کوتاه و یک آزمایش پزشکی، من را به کلینیک ویژه در ویلای من می برم. سپس آن را کاملا تمیز خواهم کرد. این دختران کثیف هستند، آنها واقعا خجالت می کشند؛ آنها در سال ها حمام ندیده اند و بسیار بی دقت هستند. هنگامی که او در نهایت تمیز می شود، او را بر روی یک برانکار قرار می دهم و تزریق می کند که باعث می شود خواب او بماند.

من یک هویت جدید ایجاد خواهم کرد و نام جدیدی خواهم ساخت. من نام واقعی دختران را نمی دانم، من فقط سن آنها را می دانم و این همه چیزی است که من نیاز دارم. در یتیم خانه، هر گونه اطلاعاتی درباره او نابود خواهد شد. هرگز وجود نداشت در حال حاضر وجود آن تنها یک اسباب بازی است. من سه نفر از اسباب بازی های وحشی لولیتا دارم داشا، که یازده ساله است و در مرحله نهایی تحول خود قرار دارد؛ تانیا، در حال حاضر دوازده و دو سال از زمانی که من او را ایجاد کرده ام؛ و لودا که چهارده ساله و چهار ماهه باردار است.

صبح روز معامله بزرگ است. از شب قبل از بیهوشی، دختر هنوز بخوابد. من آن را روی میز جراحی گذاشتم و برای عمل جراحی بیشتر بیهوشی می دهم. بنابراین اگر شما بدانید چرا اسباب بازی جنسی Lolita من مقاومت نخواهد کرد و یا ترک، بسیار ساده: من پاها و بازوها را قطع می کنم! دست های خود را به آرنج و پاهای خود را به زانو انداختم. آسان، درست است؟ این دختر هرگز از شما اجازه نخواهد گرفت...

منبع: https://creepypastas.com/lolita-slave-toy.htmlhttps://scontent.cdninstagram.com/t51.2885-15/e35/22351697_145601439388007_465218831594291200_n.jpg

در زبان ساده تر یک پزشک اقدام به خرید دختران بی سرپرست از یتیم خانه ها میکند، سپس با بیهوش نمودن آنها دست و پای آنها را قطع مینماید، تا مانع فرار آنها در هنگام تجاوز بشود، سپس چشم های آنها را یا کاملا کور و یا تاحد بسیار زیادی کم سو می نماید و بافت گوش آنهارا نیز مورد صدمه قرار میدهد تا نوانتد درست ببینند و درست بشنوند، سپس اقدام به کشیدن یکایک دندان های آن و بریدن زبان میکند، در واقع یک عروسک جنسی زنده برای برطرف نمودن غریزه جنسی صاحب خود است.
بدترین جرم اینگونه انسان هایی که چنین تجارت کثیفی را انجام میدهند بدترین نوع اعدام می بایست باشد، که زندگی را از انسان های بی سرپرست میگیرند.
پس از آنکه بریدن دست و پا و سایر قسمت ها به پایان برسد در سایت های دارک وب و هیدن وب اقدام به فروش این عروسک ها میکنند، که البته قیمت این عروسک بسیار زیاد است و خریداران آنها نیز افرادی با وضعیت مالی بسیار خوب هستند و این میشود یک سود کثیف در مقابل گرفتن جان یک انسان بی گناه.
فجیع تر آنکه تقریبا سن این عروسک ها زیر سن بلوغ است یعنی از 15 سال کمتر است و در مواردی که تحقیق شده است و ادعای تبلیغ آن دکتر سن آنها حتی زیر 8 سال است...بهتر است بگوییم گخ نتیجه تحقیقات ما در طی این 4 روز رسیدن به  یک گودال پر از لجن است که هرچه بیشتر درخصوص آن بررسی بعمل بیاید بوی تعفن آن بیشتر منتشر میشود.
ای کاش آن افرادی که در رسانه های غربی چهارشنبه های سفید - آزادی جنسی - و... را تبلیغ می کنند نگاهی به اربابان خود بیاندازند تا ببیند نتیجه اینگونه تبلیغات چیزی جز این اتفاقات نخواهد بود...


پایان مقاله
التماس دعا
پاساپایان مطلب.انتشار این مطالب
انتشار این مطلب در وب سایت افسران

انتشار این مطلب در واتسپ

انتشار این مطلب در تلگرامמוות לישראל Death to Britain Mors ad America مرگ بر آمریکا لبیک یا امام خامنه ای پایگاه سایبری استان خوزستان مرگ بر ضد ولایت فقیه جمهوری اسلامی ایران پاسا پایگاه سایبری استان خوزستان دانلود مقاله جنگ نرم پایگاه سایبری سایبری ایران اهواز خوزستان دانلود بروز خبر کانال کانال تلگرام خطرات استان جنگ نرم عملیات روانی cyberi89 #pasa telegram iran news iran cyber war militry cyberi of khouzestan عرب فارس لر کرد بختیاری آذری آموزش learn وب سایت وبلاگ سایبری جنگ نرم مشاوره تولید محتوا صدا و سیما شبکه استانی فرکانس موبایل هک شنود ماهواره اینترنت ملی nhkg,n Hl,ca xvhpd website ,f shdj [k' kvl nhkg,n kvl htchv fv,cvshkd بروز رسانی نرم افزار جدید ورژن جدید خبرگزاری پلیس فتا
موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۶/۰۷/۲۵
بگذار گمنام بماند.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی