پایگاه سایبری استان خوزستان

قرارگاه جنگ نرم استان خوزستان

پایگاه سایبری استان خوزستان

قرارگاه جنگ نرم استان خوزستان

پایگاه سایبری استان خوزستان

کانال رسمی سروش پایگاه سایبری استان خوزستان

جهت بیان هرگونه سوال و یا دیدگاه می توانید از کاربری تلگرام زیر استفاده نمایید
Telegram: @saiber89


وبلاگی در جهت فعالیت در عرصه جنگ نرم، این وبلاگ یکی از صدها وبلاگ در عرصه سایبری و استان خوزستان است.
-------------------------
ﺁﻥ ﺷﺐ ﮐﻪ ﻋﻠﯽ ﺧﺸﺖ ﻟﺤﺪ ﺭﺍ ﻣﯽ ﭼﯿﺪ
ﺩﺳﺘﺶ ﺑﻪ ﮐﻔﻦ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺩﻟﺶ ﻣﯽ ﻟﺮﺯﯾﺪ
ﺍﯾﻦ ﺻﺤﻨﻪ ﯼ ﺁﺧﺮﺵ ﺗﻤﺎﺷﺎﯾﯽ ﺑﻮﺩ
ﺯﺍﻧﻮ ﺯﺩ ﻭ ﺧﺎﮎ ﻫﻤﺴﺮﺵ ﺭﺍ ﺑﻮﺳﯿﺪ ...
* ﺍﻟﺴﻼﻡ ﻋﻠﯿﮏ ﯾﺎ ﺍﯾﺘﻬﺎ ﺍﻟﺼﺪﯾﻘﻪ ﺍﻟﺸﻬﯿﺪﻩ
-------------------------
امام خامنه ای :
ما عرض کردیم افسران جوانِ جنگ نرم.
اعتقاد من این است - این هیچ تعارف نیست - که در این میدان،
شماها افسرید؛ سرباز صفر نیستید. شما جوانید، میدان مبارزه‌ی شما هم میدان جنگ نرم است. امروز خوشبختانه جنگ نظامی نداریم؛ اگر یک وقتی جنگ نظامی هم پیش بیاید، باز پیشقراولهایش جوانهایند.
-------------------------
این گردبادهای به غیرت درآمده
تسلیم رهبرند که طوفان نمیکنند...
-------------------------
|| دل من گم شد، اگر پیدا شد
بسپارید امانات رضا...
و اگر از تپش افتاد دلم
ببریدش به ملاقات رضا ... ||

-------------------------
کاش میشد
میان خاک های نرم تو
جسم بیجانم ولی تنها شود
این پلاک بی نشان گردنم
درمیان صحن، پاک تو پیدا شود
کاش میشد تا دل از دست زمانه بکشم
هرچه بودم را فدایت، نوکری رسوا شوم.

کلمات کلیدی

پایگاه سایبری استان خوزستان

استان خوزستان

پایگاه اهواز

قرارگاه جنگ نرم

سایبری

جنگ نرم استان خوزستان

دانلود

مقر سایبری

قرارگاه جنگ نرم اهواز

پایگاه

قرارگاه سایبری

مقام معظم رهبری

اطلاع رسانی

جنگ نرم اهواز

دانلود فیلم

پدافند غیر عامل

ویژه رمضان

سخنان مقام معظم رهبری

امام خامنه ای

لینک مستقیم

بسیج خوزستان

2013

امام رضا (ع)

سوریه

اهواز

انواع جنگ نرم

جنگ نرم

download

افسران سایبری استان خوزستان

امام علی نقی

پاسا ایران اهواز تهران خوزستان عرب لر بختیاری ترک کرد بلوچ خبرگزاری اطلاع رسانی تلگرام کانال خبری آموزش ساخت تهیه شهدای مدافع حرم تیم پایگاه سایبری قرارگاه جنگ نرم داستان ورژن بروز اینترنت ملی ماهواره شنود شنود 24 ساعته هک فرکانس استانی صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران وب سایت وبلاگ بلاگ جنگواره جنگال مشاوره عملیات روانی عملیات سایبری مقاله مقاله شنود خطرات شبکه های مجازی کانال خبری بروز ولایت فقیه رهبری مرگ بر آمریکا لبیک اربعین سال جدید
آخرین نظرات

پاسا | یادداشت سیاسی | برجام ایرانی و یا ترس جهانی


http://cdn.tabnak.ir/files/fa/news/1394/4/23/514653_261.jpg

بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض تسلیت شهادت حضرت زین العابدین (ع) یادداشتی سیاسی در خصوص برجام را تقدیم حضورتان خواهیم کرد.

مدتی است که بررسی تارنماهای شبکه های مختلف خبررسانی جهانی را انجام داده ایم و به نتایج بسیار جالبی در خصوص توافق هسته ای ایران با جهان رسیده ایم، خوب است بدانیم که جهان در خصوص ایران و توافق هسته ای چگونه فکر میکنند  و چه واکنش هایی به سخنان سخیف ترامپ رئیس جمهور ایالت متحده آمریکا داشته اند.

توافق هسته ای با ایران درواقع نوعی شیوه جنگ روانی توسط آمریکا علیه سیاست های روبه رشد جمهوری اسلامی ایران در آسیای مرکزی است، توجه به این موضوع که کشورهای مختلفی در تداوم پایداری های خود برسر درخواست پذیرش انقلاب اسلامی بجای حاکمیت خود شده اند، ملت های بیدار در منطقه متوجه شده اند که ایران کشوری با سیاست های اسلامی بدنبال تشکیل یک حکومت مستبد منطقه ای نیست و تنها بدنبال ایجاد حاکمیت اسلامی در بین کشورهای منطقه است و هیچگاه بدنبال تغییر مرز جغرافیایی خود  تشکیل امپراطوری نیست بلکه به عنوان کشوری اسلامی بدنبال برپایی انقلاب های اسلامی در منطقه است تا منطقه ای مانند آسیای مرکزی که قطب منابع و ثروت جهانی است بجای تاراج توسط دولت ها و کشورهای مستکبر توسط خود ملت ها مورد استفاده و سود آن به خود مردم برسد، این درحالی است که سیاست های کثیف مستکبر هیچگاه اجازه استقلال و بهره برداری از این منابع را نخواهد داد.

آمریکا و البته همه جهان میداند که ایران هیچگاه بدنبال سلاح هسته ای نبوده است و طبق فتوای امام خامنه ای مدظله العالی درخصوص حرام بودن آن مهر تاییدی بر صحت این ادعاست که ایران اسلامی هیچگاه بدنبال بمب هسته ای نبوده است.

فتوای معظم له: ما کاربرد این سلاح‌ها را حرام، و تلاش برای مصونیت بخشیدن ابناء بشر از این بلای بزرگ را وظیفه‌ی همگان می‌دانیم. 27/01/1389

حال میبینیم که پس از آنکه برجام با تمام موجودیتش توسط کنگره آمریکا و البته رئیس جمهور قبلی آن یعنی باراک اوباما تایید شد و قرار شد که تمامی تحریم ها برداشته شود و این ادعا تا به الان نیز عملی نشده است، توسط رئیس جمهور جدید ایالت متحده نقض شده است والبته باید گفت که آمریکا نیاز مبرمی به این توافق دارد زیرا در صورت خروج ازین توافق مشکلات بسیار زیادی را با هم پیمانان خود پیدا خواهد کرد، زیرا توافق هسته ای انجام شده می بایست چهره قهرمانانه ای بر چهره سیاه آمریکا بگمارد که برخلاف آن سبب شده است که نوعی شکست سیاسی در هدف گذاری ها و استراتژی آمریکا ایجاد کند؛ این درحالیست که آمریکا قصد داشت چهره ایران را به گونه ای نشان دهد که سرتسلیم به آمریکا نشان داده است و ایران را کشوری ضعیف در بحث دیپلماسی نشان دهد که این نیت کاملا عکس شد و جمهوری اسلامی ایران به عنوان کشوری صلح طلب و ضد تروریست معرفی شد.

سخنان آقای ترامپ کاملا از روی عصبانیت بوده است زیرا برنامه اصلی آنها مورد نقصان واقع شده است و چهره اصلی آمریکا به جهانیان نشان داده شده است درحالی که غول رسانه ای غرب تا حد بسیار زیادی سعی کرده است که پوششی نرم بر سیاهه دکترین آمریکا بپوشانند.

امروز میبنیم که همه تارنماهای جهان چه رسانه های درون کشور و چه رسانه های بین المللی و البته رسانه های جهانی همگی در صفحات ابتدایی خود از نام ایران و البته برجام (توافق هسته ای) نام میبرند، و ایران اسلامی آوازه یکه جهان شده است.

از طرفی هم تمامی رسانه های گوش به خبر سخنرانی رهبر جمهوری اسلامی ایران میدهند تا بروزترین سخنان این عالم و رهبر جهانی را گوش فرا دهند و سریعا انعکاس دهند، این درحالی است که آمریکا و همه رسانه های غربی سعی داشتند تا ایران را کشوری منزوی و گوشه گیر معرفی کنند، سعی داشتند اتفاقات ایران را مخابره نکنند و چتر مجازی برسر اخبار ایران علم کنند که امروز شاهد عکس این موضوع هستیم.

ماجرا فتوای رهبری: متن این پیام پس از آنکه به شکل سند رسمی سازمان ملل در آمد، به شش زبان رسمی این سازمان (عربی، انگلیسی، روسی، فرانسوی، اسپانیولی و چینی) ترجمه و در دسترس 192 کشور عضو سازمان ملل قرار خواهد گرفت. ثبت این سند در سازمان ملل از آنجا اهمیت ویژه‌ای دارد که موضع جمهوری اسلامی ایران در مخالفت با سلاح‌های کشتارجمعی به‌ویژه سلاح‌های هسته‌ای را از سوی بالاترین مقام جمهوری اسلامی ایران به‌طور رسمی در معرض دید و اطلاع تمامی اعضای سازمان ملل متحد قرار می‌دهد.
از آنجا که این سند بر روی تارنمای سازمان ملل قرار می‌گیرد، مردم صلح‌دوست جهان، اندیشمندان و متخصصینی که با حوزه‌ی خلع سلاح هسته‌ای مرتبط هستند نیز می‌توانند با مراجعه به آن با موضع رسمی جمهوری اسلامی ایران در این زمینه کاملاً آشنا شوند. 28/01/1389

رسانه های غربی درباره ایران چه فکری دارند؟

صفحه نخست بی بی فارسی:

آلمان: نگران احتمال تقابل نظامی با ایران هستیم

زیگمار گابریل، وزیر امور خارجه آلمان هشدار داده که سیاست تازه دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا علیه ایران ممکن است به رویارویی نظامی منجر شود. وزیر امور خارجه فرانسه هم گفته که امیدوار است کنگره آمریکا توافق هسته‌ای ایران را به خطر نیندازد. هم‌زمان فدریکا موگرینی، مسئول سیالست خارجی اتحادیه اروپا بر تعهد کامل این اتحادیه به برجام تأکید کرد.

 

در برابر موضع دوپهلوی آمریکا، ایرانی‌ها چقدر یک صدا هستند؟

وزیر خارجه آمریکا می گوید، ماندن در برجام به نفع واشنگتن است، نماینده ایالات متحده در سازمان ملل هم گفته آمریکا فعلا در برجام می ماند

 

واشنگتن هم از حفظ برجام می گوید و هم از تشدید تحریم

وزیر خارجه آمریکا می‌گوید، ماندن در برجام به نفع واشنگتن است، نماینده ایالات متحده در سازمان ملل هم گفته آمریکا فعلا در برجام می‌ماند.

 

تیلرسون: ماندن در برجام به نفع آمریکا است

رکس تیلرسون، وزیر امور خارجه آمریکا گفته است که از نظر او ماندن در توافق هسته‌ای ایران (برجام) به نفع آمریکا است و نیکی هیلی، نماینده دائم آمریکا در سازمان ملل متحد هم تاکید کرده که آمریکا فعلا در برجام می‌ماند و امیدوار است که "وضعیت بهبود پیدا کند".

 

می و مرکل: به برجام پایبندیم اما از فعالیت موشکی و منطقه‌ای ایران نگرانیم

ترزا می، نخست وزیر بریتانیا و آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان در گفت‌وگویی تلفنی درباره تصمیم اخیر رئیس جمهور آمریکا در ارتباط با برجام و تأیید نکردن پایبندی ایران به این توافق صحبت کردند. آنها بار دیگر بر پایبندی خود به برجام تأکید کردند، اما گفتند که از فعالیت‌های ایران در منطقه و برنامه موشکی بالستیک ایران نگرانند.

 

ظریف: درباره سخنان ترامپ و مغایرت آن با برجام نامه می‌نویسیم

محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران، می‌گوید که بزودی درخصوص اظهارات اخیر دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا درباره توافق‌نامه هسته‌ای بین ایران و قدرتهای جهانی (برجام) نامه‌ای را به کمیسیون مشترک برجام خواهد نوشت. وی در همین خصوص گفت که "طبق آنچه که در برجام آمده است مقامات دولت آمریکا نباید اظهارات منفی علیه برجام داشته باشند."

 

هاشمی شاهرودی: آمریکا در مساله هسته‌ای منزوی شده است

محمود هاشمی شاهرودی با انتقاد از سخنان روز جمعه دونالد ترامپ درباره ایران گفته است که آمریکا در مساله هسته‌ای ایران منزوی شده و تلاش‌های او باعث افزایش بی‌اعتمادی جهانیان به آمریکا خواهد شد.

 

قدرت‌های جهانی به رغم تهدیدهای ترامپ به اجرای برجام متعهد هستند

قدرت‌های جهانی به رغم عدم تائید پایبندی ایران به توافق هسته‌ای از سوی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا، کماکان به اجرای برجام متعهد هستند. حسن روحانی، رئیس‌جمهوری ایران گفته است "آمریکا امروز تنهاتر از همیشه در برابر برجام قرار گرفته است."

 

روحانی: سخنان ترامپ استحکام برجام را نشان داد

حسن روحانی، رئیس جمهور ایران، در واکنش به اعلام سیاست تازه دونالد ترامپ گفت ایران "غافلگیر نشد" و سخنان آقای ترامپ نشان داد که "برجام مستحکم‌تر از آن چیزی است که این آقا در دوران رقابت‌های انتخاباتی فکر می‌کرد."

روسیه مصمم به اجرای برجام است

در آستانه اعلام تصمیم دونالد ترامپ درباره توافق هسته‌ای با ایران، کشورهای روسیه، چین و فرانسه از ادامه این توافق حمایت کرده‌اند. سرگئی لاورف، وزیر خارجه روسیه، گفته کشورش مصمم است برجام را به شکل فعلی آن حفظ کند.

 

تارنمای العربیه:

وزیر دفاع آمریکا: در شرایط کنونی بهتر است در برجام بمانیم

جیمز متیس وزیر دفاع آمریکا، سه‌شنبه 3 اکتبر، از توافق هسته‌ای با ایران که برجام (برنامه جامع اقدام مشترک) هم نامیده می‌شود، اعلام حمایت کرد و گفت بهتر است در شرایط فعلی، ایالات متحده به این توافق پایبند بماند.

 

صدای آمریکا:

گفت و گوی تلفنی رهبران آلمان و بریتانیا: به برجام پایبند می‌مانیم

در پی تایید نشدن پایبندی ایران به توافق هسته‌ای از سوی رئیس جمهوری آمریکا، رهبران بریتانیا و آلمان بر پایبندی به توافق هسته‌ای تاکید کردند.

ترزا می نخست وزیر بریتانیا و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان، روز یکشنبه ۲۳ مهر در تماس تلفنی اتفاق نظر خود برای پایبندی به توافق برجام را اعلام کردند.

 

 

پایان یادداشت.

 

 

 

پایان مطلب.انتشار این مطالب
انتشار این مطلب در وب سایت افسران

انتشار این مطلب در واتسپ

انتشار این مطلب در تلگرامמוות לישראל Death to Britain Mors ad America مرگ بر آمریکا لبیک یا امام خامنه ای پایگاه سایبری استان خوزستان مرگ بر ضد ولایت فقیه جمهوری اسلامی ایران پاسا پایگاه سایبری استان خوزستان دانلود مقاله جنگ نرم پایگاه سایبری سایبری ایران اهواز خوزستان دانلود بروز خبر کانال کانال تلگرام خطرات استان جنگ نرم عملیات روانی cyberi89 #pasa telegram iran news iran cyber war militry cyberi of khouzestan عرب فارس لر کرد بختیاری آذری آموزش learn وب سایت وبلاگ سایبری جنگ نرم مشاوره تولید محتوا صدا و سیما شبکه استانی فرکانس موبایل هک شنود ماهواره اینترنت ملی nhkg,n Hl,ca xvhpd website ,f shdj [k' kvl nhkg,n kvl htchv fv,cvshkd بروز رسانی نرم افزار جدید ورژن جدید خبرگزاری پلیس فتا
موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۶/۰۷/۲۴
بگذار گمنام بماند.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی