پایگاه سایبری استان خوزستان

قرارگاه جنگ نرم استان خوزستان

پایگاه سایبری استان خوزستان

قرارگاه جنگ نرم استان خوزستان

پایگاه سایبری استان خوزستان

کانال رسمی سروش پایگاه سایبری استان خوزستان

جهت بیان هرگونه سوال و یا دیدگاه می توانید از کاربری تلگرام زیر استفاده نمایید
Telegram: @saiber89


وبلاگی در جهت فعالیت در عرصه جنگ نرم، این وبلاگ یکی از صدها وبلاگ در عرصه سایبری و استان خوزستان است.
-------------------------
ﺁﻥ ﺷﺐ ﮐﻪ ﻋﻠﯽ ﺧﺸﺖ ﻟﺤﺪ ﺭﺍ ﻣﯽ ﭼﯿﺪ
ﺩﺳﺘﺶ ﺑﻪ ﮐﻔﻦ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺩﻟﺶ ﻣﯽ ﻟﺮﺯﯾﺪ
ﺍﯾﻦ ﺻﺤﻨﻪ ﯼ ﺁﺧﺮﺵ ﺗﻤﺎﺷﺎﯾﯽ ﺑﻮﺩ
ﺯﺍﻧﻮ ﺯﺩ ﻭ ﺧﺎﮎ ﻫﻤﺴﺮﺵ ﺭﺍ ﺑﻮﺳﯿﺪ ...
* ﺍﻟﺴﻼﻡ ﻋﻠﯿﮏ ﯾﺎ ﺍﯾﺘﻬﺎ ﺍﻟﺼﺪﯾﻘﻪ ﺍﻟﺸﻬﯿﺪﻩ
-------------------------
امام خامنه ای :
ما عرض کردیم افسران جوانِ جنگ نرم.
اعتقاد من این است - این هیچ تعارف نیست - که در این میدان،
شماها افسرید؛ سرباز صفر نیستید. شما جوانید، میدان مبارزه‌ی شما هم میدان جنگ نرم است. امروز خوشبختانه جنگ نظامی نداریم؛ اگر یک وقتی جنگ نظامی هم پیش بیاید، باز پیشقراولهایش جوانهایند.
-------------------------
این گردبادهای به غیرت درآمده
تسلیم رهبرند که طوفان نمیکنند...
-------------------------
|| دل من گم شد، اگر پیدا شد
بسپارید امانات رضا...
و اگر از تپش افتاد دلم
ببریدش به ملاقات رضا ... ||

-------------------------
کاش میشد
میان خاک های نرم تو
جسم بیجانم ولی تنها شود
این پلاک بی نشان گردنم
درمیان صحن، پاک تو پیدا شود
کاش میشد تا دل از دست زمانه بکشم
هرچه بودم را فدایت، نوکری رسوا شوم.

کلمات کلیدی

پایگاه سایبری استان خوزستان

استان خوزستان

پایگاه اهواز

قرارگاه جنگ نرم

سایبری

جنگ نرم استان خوزستان

دانلود

مقر سایبری

قرارگاه جنگ نرم اهواز

پایگاه

قرارگاه سایبری

مقام معظم رهبری

اطلاع رسانی

جنگ نرم اهواز

دانلود فیلم

پدافند غیر عامل

ویژه رمضان

سخنان مقام معظم رهبری

امام خامنه ای

لینک مستقیم

بسیج خوزستان

2013

امام رضا (ع)

سوریه

اهواز

انواع جنگ نرم

جنگ نرم

download

افسران سایبری استان خوزستان

امام علی نقی

پاسا ایران اهواز تهران خوزستان عرب لر بختیاری ترک کرد بلوچ خبرگزاری اطلاع رسانی تلگرام کانال خبری آموزش ساخت تهیه شهدای مدافع حرم تیم پایگاه سایبری قرارگاه جنگ نرم داستان ورژن بروز اینترنت ملی ماهواره شنود شنود 24 ساعته هک فرکانس استانی صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران وب سایت وبلاگ بلاگ جنگواره جنگال مشاوره عملیات روانی عملیات سایبری مقاله مقاله شنود خطرات شبکه های مجازی کانال خبری بروز ولایت فقیه رهبری مرگ بر آمریکا لبیک اربعین سال جدید
آخرین نظرات

http://bayanbox.ir/view/8078589569799037122/124.jpg

بسم الله الرحمن الرحیم

فَلَمْ تَقْتُلُوهُمْ وَ لکِنَّ اللهَ قَتَلَهُمْ وَ ما رَمَیْتَ إِذْ رَمَیْتَ وَ لکِنَّ اللهَ رَمى وَ لِیُبْلِیَ الْمُؤْمِنِینَ مِنْهُ بَلاءً حَسَناً إِنَّ اللهَ سَمِیعٌ عَلِیم

 این شما نبودید که آنها را کشتید بلکه خداوند آنان را کشت! و [اى پیامبر] این تو نبودى که [خاک و سنگ به صورت آنها] انداختى بلکه خدا انداخت! و خدا می‌خواست به این وسیله امتحان خوبى از مؤمنان بگیرد. خداوند شنوا و دانا است. (17 انفال)

با تبریک هفته دفاع مقدس خدمت ملت بزرگ و شهید پرور ایران اسلامی، و همچنین برگزاری با شکوه رژه 31 شهریور ماه سال 1396 که قطعا مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی خواهد بود و همچنین رونمایی از موشک بالستیک خرمشهر که نمونه باز قدرت نمایی ایران اسلامی است.

پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران مستکبران عالم می دانستند که این انقلاب ستون کاخ های مستکبران را درهم خواهد کوبید فلذا با تحریک و بالا بردن توان لجستیکی کشور عراق ،جنگ تحمیلی را علیه ملت ایران آغاز نمود که می توانم آن را به نوعی جنگ جهانی معرفی نمود که ایران اسلامی در مقابل هجمه ای از توان هوایی و زمینی دشمن بود ولی با تکیه بر قدرت مردم خود توانست 8 سال جنگ را ادامه دهد و یک وجب از مرز های خود را به دست دشمن ندهد، و در این راه خون های پاک جوانان خود را تقدیم اسلام نمود، و این قدرتی است که سالها استکبار جهانی را درهم کوبیده است.

در بحث اسلام ستیزی و جنگ نیابتی که درسال های اخیر شاهد پدیده داعش در منطقه آسیای میانه بوده ایم که توسط آمریکا و اسرائیل و نوکران آنها حمایت مالی و تسلیحاتی فراوانی شد ولی با اراده ملت مسلمان نه تنها این پروژه شوم سرانجامی نداشت بلکه آنقدر ضعیف و حقیر شده است که وعده فروپاشی آن را سردار قاسم سلیمانی داده است که تنها دوماه دیگر این فرزند نامشروع غرب ریشه کن خواهد شد و ما در این راه شهدای بسیاری را تقدیم اسلام نمودیم.

در جنگ های بین یک گروه کوچک شیعه به نام حزب الله لبنان و اسرائیل شاهد بودیم که قدرت پنچم نظامی جهان چگونه مورد تمسخر جهانیان واقع شد و از این گروه شکست بسیار سختی در جنگ های پیش آمده خورده است و امروز میبینیم که رژیم جعلی صهیونیست نفس های آخر خودرا میکشد و رهبر معظم انقلاب اسلامی فرموده است که اسرائیل 25 سال آینده را نخواهد دید و این یعنی نابودی اسرائیل.

در بحث جنگ الکترونیک بازیگوشی های آمریکا برای اشرافیت اطلاعاتی خود باعث شد تا شاهکار جاسوسی خود را باعنوان RQ170 وارد خاک ایران اسلامی نماید و ایران اسلامی با مهارت نخبگان خود این پهپاد فوق پیشرفته آمریکا را شکار و کمتر از یکسال بعد نمونه های پیشرفته تر از آن را رونمایی نماید.


http://susris.com/wp-content/uploads//2014/01/iran-missile2.jpg

در بحث ضد تروریست که بحمدالله ایران اسلامی جز امن ترین کشور های جهان است که با اشرافیت بالای سربازان امام زمان عج حتی یک وجب از خاک کشور مورد تعرض تروریست های تکفیری واقع نشد و بلعکس با توان بازدارنده موشکی ایران اسلامی، مواضع داعش در دیرالزور سوریه توسط موشک های بالستیک نظامی ایران از مناطق ایران مورد هدف و انهدام واقع شد.

و امروز پس از 39 سال از عمر با برکت نظام انقلاب اسلامی شاهد آن هستیم که هرکجا صدای مظلومی شنیده بشود و هرکجا که اسلام و مسلمانان در خطر باشد سربازانی جان به کف آماده فداکاری هستند و در انتظار فرمان جهاد از مقتدای خود حضرت امام خامنه ای مدظله العالی هستند. و امروز شاهد هستیم که به یاری خداوند منان کشورهایی بدنبال استقلال سیاسی خود از استکبار هستند و خودرا قسمتی از این انقلاب میدانند.

ملت ایران نه اهل خشونت هستند و نه اهل جنگ، بلکه هرکجا دفاع به میان باشد ملت ایران آماده فداکاری و جان فدایی در این راه هستند، و همه یک هدف را دنبال می کنیم و آن آزادی قدس شریف و ظهور حجت خداوند حضرت مهدی موعود عجل الله است و در این راه لحظه ای تعلل نخواهیم کرد، اگر امروز ایران اسلامی موشک بالستیک خرمشهر با برد بیش از 2000 هزار کیلومتر را آزمایش میکند نشانگر آن است که ترسی از هیچ یک از استکبار جهانی ندارد و این رونمایی ها و نمایش موشکی تنها جنبه دفاعی و بازدارنده را دارد. همانطور که همه جهان میداند ایران اسلامی جنگ طلب نیست و در طی این چندسال عمر انقلاب نشان داده است که هیچگاه جنگی از طرف ایران اسلامی شروع نشده است ولی اگر قرار باشد که جنگی علیه ایران شروع بشود نه تنها ایران با تمام توان وارد میشود بلکه پایان دادن به آن جنگ دیگر بدست متجاوز نخواهد بود.

ما گوش به فرمان رهبری هستیم که سکاندار انقلابی است که در مسیری سخت با وجود موانعی فراوان پای به عرصه وجود گذاشته است و آماده ایم که هرگاه ایشان دستور بدهند تا آخرین قطره خونمان پای آرمان های خود باشیم، و ان شاالله پرچم این انقلاب بدست صاحب آن برسد و مرا جز یاران خود تایید نماید.

والسلام علیکم و رحمه الله

31 شهریور 1396

پایان مطلب.انتشار این مطالب
انتشار این مطلب در وب سایت افسران

انتشار این مطلب در واتسپ

انتشار این مطلب در تلگرامמוות לישראל Death to Britain Mors ad America مرگ بر آمریکا لبیک یا امام خامنه ای پایگاه سایبری استان خوزستان مرگ بر ضد ولایت فقیه جمهوری اسلامی ایران پاسا پایگاه سایبری استان خوزستان دانلود مقاله جنگ نرم پایگاه سایبری سایبری ایران اهواز خوزستان دانلود بروز خبر کانال کانال تلگرام خطرات استان جنگ نرم عملیات روانی cyberi89 #pasa telegram iran news iran cyber war militry cyberi of khouzestan عرب فارس لر کرد بختیاری آذری آموزش learn وب سایت وبلاگ سایبری جنگ نرم مشاوره تولید محتوا صدا و سیما شبکه استانی فرکانس موبایل هک شنود ماهواره اینترنت ملی nhkg,n Hl,ca xvhpd website ,f shdj [k' kvl nhkg,n kvl htchv fv,cvshkd بروز رسانی نرم افزار جدید ورژن جدید خبرگزاری پلیس فتا
موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۶/۰۷/۰۲
بگذار گمنام بماند.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی