پایگاه سایبری استان خوزستان

قرارگاه جنگ نرم استان خوزستان

پایگاه سایبری استان خوزستان

قرارگاه جنگ نرم استان خوزستان

پایگاه سایبری استان خوزستان

کانال رسمی سروش پایگاه سایبری استان خوزستان

جهت بیان هرگونه سوال و یا دیدگاه می توانید از کاربری تلگرام زیر استفاده نمایید
Telegram: @saiber89


وبلاگی در جهت فعالیت در عرصه جنگ نرم، این وبلاگ یکی از صدها وبلاگ در عرصه سایبری و استان خوزستان است.
-------------------------
ﺁﻥ ﺷﺐ ﮐﻪ ﻋﻠﯽ ﺧﺸﺖ ﻟﺤﺪ ﺭﺍ ﻣﯽ ﭼﯿﺪ
ﺩﺳﺘﺶ ﺑﻪ ﮐﻔﻦ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺩﻟﺶ ﻣﯽ ﻟﺮﺯﯾﺪ
ﺍﯾﻦ ﺻﺤﻨﻪ ﯼ ﺁﺧﺮﺵ ﺗﻤﺎﺷﺎﯾﯽ ﺑﻮﺩ
ﺯﺍﻧﻮ ﺯﺩ ﻭ ﺧﺎﮎ ﻫﻤﺴﺮﺵ ﺭﺍ ﺑﻮﺳﯿﺪ ...
* ﺍﻟﺴﻼﻡ ﻋﻠﯿﮏ ﯾﺎ ﺍﯾﺘﻬﺎ ﺍﻟﺼﺪﯾﻘﻪ ﺍﻟﺸﻬﯿﺪﻩ
-------------------------
امام خامنه ای :
ما عرض کردیم افسران جوانِ جنگ نرم.
اعتقاد من این است - این هیچ تعارف نیست - که در این میدان،
شماها افسرید؛ سرباز صفر نیستید. شما جوانید، میدان مبارزه‌ی شما هم میدان جنگ نرم است. امروز خوشبختانه جنگ نظامی نداریم؛ اگر یک وقتی جنگ نظامی هم پیش بیاید، باز پیشقراولهایش جوانهایند.
-------------------------
این گردبادهای به غیرت درآمده
تسلیم رهبرند که طوفان نمیکنند...
-------------------------
|| دل من گم شد، اگر پیدا شد
بسپارید امانات رضا...
و اگر از تپش افتاد دلم
ببریدش به ملاقات رضا ... ||

-------------------------
کاش میشد
میان خاک های نرم تو
جسم بیجانم ولی تنها شود
این پلاک بی نشان گردنم
درمیان صحن، پاک تو پیدا شود
کاش میشد تا دل از دست زمانه بکشم
هرچه بودم را فدایت، نوکری رسوا شوم.

کلمات کلیدی

پایگاه سایبری استان خوزستان

استان خوزستان

پایگاه اهواز

قرارگاه جنگ نرم

سایبری

جنگ نرم استان خوزستان

دانلود

مقر سایبری

قرارگاه جنگ نرم اهواز

پایگاه

قرارگاه سایبری

مقام معظم رهبری

اطلاع رسانی

جنگ نرم اهواز

دانلود فیلم

پدافند غیر عامل

ویژه رمضان

سخنان مقام معظم رهبری

امام خامنه ای

لینک مستقیم

بسیج خوزستان

2013

امام رضا (ع)

سوریه

اهواز

انواع جنگ نرم

جنگ نرم

download

افسران سایبری استان خوزستان

امام علی نقی

پاسا ایران اهواز تهران خوزستان عرب لر بختیاری ترک کرد بلوچ خبرگزاری اطلاع رسانی تلگرام کانال خبری آموزش ساخت تهیه شهدای مدافع حرم تیم پایگاه سایبری قرارگاه جنگ نرم داستان ورژن بروز اینترنت ملی ماهواره شنود شنود 24 ساعته هک فرکانس استانی صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران وب سایت وبلاگ بلاگ جنگواره جنگال مشاوره عملیات روانی عملیات سایبری مقاله مقاله شنود خطرات شبکه های مجازی کانال خبری بروز ولایت فقیه رهبری مرگ بر آمریکا لبیک اربعین سال جدید
آخرین نظرات

هولوکاست واقعی در آسیای جنوب شرقی

پنجشنبه, ۱۶ شهریور ۱۳۹۶، ۱۱:۵۱ ق.ظ

*هولوکاست واقعی در آسیای جنوب شرقی*

✍این روزها کاربران شبکه‌های اجتماعی تصاویر خون آلود انسانهایی که در کشور میانمار به شکل بی‌رحمانه‌ای شکنجه و کشته می‌شوند را دست به دست می‌کنند که هدف از چنین اقداماتی پاکسازی قومی مسلمانان می باشد.

اصطلاح «پاکسازی قومی»، بعد از جنگ جهانی دوم توسط لهستانی ها و اهالی چک که قصد پاک کردن آلمانی ها و اوکراینی ها از کشورشان را داشته اند مورداستفاده قرارگرفته است. این اصطلاح در سال  1992به دایره لغات حقوق بین الملل وارد شد و برای توصیف سیاستهایی که در جنگ یوگسلاوی سابق به منظور ایجاد نواحی متجانس نژادی اتخاذ شدند، مورداستفاده قرار گرفت در آن زمان این اصطلاح به صورت نقل قول در قطعنامه های شورای امنیت، مجمع عمومی، کمیسیون حقوق بشر، شورای اقتصادی و اجتماعی مورداستفاده قرار گرفت. این نقل قول ها نشان می دادند که این اصطلاح توسط خود مرتکبانِ پاکسازی قومی ابداع شده است.
در تعریف این مفهوم مطابق نظر کمیسیون کارشناسان شورای امنیت راجع به نقض حقوق بشر در طی جنگ یوگسلاوی « اصطلاح پاکسازی قومی، اصطلاحی نسبتاً جدید است. با توجه به زمینه بروز جنگها در یوگسلاوی سابق، پاکسازی قومی به معنی همشکل نمودن و متجانس کردن یک منطقه ازلحاظ نژادی با استفاده از اجبار یا تهدید به جابجایی افراد گروه مربوطه از آن منطقه است» درواقع، این همان اقدامی است که دولتهای حاکم میانمار از چندین دهه پیش تاکنون علیه مسلمانان روهینگیا انجام داده اند. درواقع می توان گفت پاکسازی قومی مجموعه اقداماتی است که درنهایت موجب می شود هیچ یک از اعضای گروه قومی که هدف پاکسازی قومی قرارگرفته اند دیگر در منطقه مورد پاکسازی حضور نداشته باشند و بهطور خلاصه، پاکسازی قومی را می توان به « حذف از سرزمین » تعریف نمودبنابراین، پاکسازی قومی با «تبعید»  و « انتقال اجباری جمعیت » که ازجمله جنایات علیه بشریت هستند مرتبط است و لذا در ادامه، ارتکاب این دو جنایت علیه مسلمانان میانمار موردبررسی قرار می گیرد.
ممنوعیت تبعید و انتقال اجباری جمعیت(آواره سازی اجباری)، برای اولین بار در ماده 6 « منشور دادگاه نظامی بین المللی نورنبرگ» مطرح شد. با تصویب ماده ی 7 (1)(d) اساسنامه رم، انتقال اجباری جمعیت و تبعید صراحتاً جنایت علیه بشریت شناخته شدند.
ماده 2 کنوانسیون منع و مجازات نسل زدایی، نسلزدایی را این گونه تعریف می کند: «در این کنوانسیون نسلزدایی به هر یک از اعمال زیر گفته می شود که با قصد نابودی تمام یا بخشی از یک گروه ملی، قومی، نژادی یا مذهبی ازاین قرار ارتکاب می یابد:  1-کشتن اعضای گروه  2- واردکردن آسیب شدید نسبت به سلامت جسمی و یا روحی اعضای یک گروه  3- قرار دادن عمدی یک گروه در معرض وضعیات زندگانی نامناسبی که منتهی به نابودی فیزیکی تمام یا بخشی از گروه شود 4- اجرای اقداماتی که بهق صد جلوگیری از تولیدمثل در میان گروه صورت می گیرد.  5- انتقال اجباری کودکان یک گروه به گروه دیگر»
همان طورکه پیشتر گفته شد، می توانیم قاطعانه استدلال کنیم که جنایت علیه بشریت تبعید و انتقال اجباری مسلمانان میانمار به صورت گسترده و سیستماتیک صورت گرفته است و منجر به تغییر آرایش قومی ایالت آراکان در کشور میانمار شده است و این وضعیت در حقیقت پاکسازی قومی و هولوکاست واقعی در آسیای جنوب شرقی است.
حقیقت آن است که جامعه بین المللی از نسل زدایی نامیدن ظلم و ستمی که در طول دهههای اخیر بر مردم روهینگیا تحمیل شده است خودداری نموده و این امر موجب ادامه اقدامات خشونت بار دولت میانمار علیه مسلمانان گردیده است.
در خاتمه باید گفت اکنون تحول در ساز و کارهای حفظ صلح در سازمان ملل متحد پس از جنگ سرد  در استقرار صلح جهانی احساس می شود اما درهرحال، لازم است تا سازمان ملل متحد که طبق منشور ملل متحد، برای حفظ نسل های آینده از بلای جنگ بنیان گذاری شد و به عنوان سازمانی که رهبری حمایت از صلح جهانی را به عهده دارد، از این رو، این سازمان، حفظ صلح و امنیت بین المللی را اولین هدف خود می داند همچنین اعضای سازمان ملل متحد طبق ماده 24 منشور، این امر مهم را به شورای امنیت سازمان ملل متحد واگذار و موافقت کرده اند که این اعضای دائم در اجرای وظایفی که به موجب این مسئولیت بر عهده دارند، از طرف آنها اقدام کنند و باید هر چه زودتر نقش محوری خود را در قبال حمایت از مسلمانان ایفا کند و با همراهی جامعه بین المللی جهت جلوگیری از ارتکاب نسل زدایی علیه مسلمانان میانمار و مجازات عاملین آن طبق سازوکار حقوق بین الملل کیفری اقدام نماید.

مرتضی سویلمی
کارشناس ارشد روابط بین الملل

پایان مطلب.انتشار این مطالب
انتشار این مطلب در وب سایت افسران

انتشار این مطلب در واتسپ

انتشار این مطلب در تلگرامמוות לישראל Death to Britain Mors ad America مرگ بر آمریکا لبیک یا امام خامنه ای پایگاه سایبری استان خوزستان مرگ بر ضد ولایت فقیه جمهوری اسلامی ایران پاسا پایگاه سایبری استان خوزستان دانلود مقاله جنگ نرم پایگاه سایبری سایبری ایران اهواز خوزستان دانلود بروز خبر کانال کانال تلگرام خطرات استان جنگ نرم عملیات روانی cyberi89 #pasa telegram iran news iran cyber war militry cyberi of khouzestan عرب فارس لر کرد بختیاری آذری آموزش learn وب سایت وبلاگ سایبری جنگ نرم مشاوره تولید محتوا صدا و سیما شبکه استانی فرکانس موبایل هک شنود ماهواره اینترنت ملی nhkg,n Hl,ca xvhpd website ,f shdj [k' kvl nhkg,n kvl htchv fv,cvshkd بروز رسانی نرم افزار جدید ورژن جدید خبرگزاری پلیس فتا
موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۶/۰۶/۱۶
بگذار گمنام بماند.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی