پایگاه سایبری استان خوزستان

قرارگاه جنگ نرم استان خوزستان

پایگاه سایبری استان خوزستان

قرارگاه جنگ نرم استان خوزستان

پایگاه سایبری استان خوزستان

کانال رسمی سروش پایگاه سایبری استان خوزستان

جهت بیان هرگونه سوال و یا دیدگاه می توانید از کاربری تلگرام زیر استفاده نمایید
Telegram: @saiber89


وبلاگی در جهت فعالیت در عرصه جنگ نرم، این وبلاگ یکی از صدها وبلاگ در عرصه سایبری و استان خوزستان است.
-------------------------
ﺁﻥ ﺷﺐ ﮐﻪ ﻋﻠﯽ ﺧﺸﺖ ﻟﺤﺪ ﺭﺍ ﻣﯽ ﭼﯿﺪ
ﺩﺳﺘﺶ ﺑﻪ ﮐﻔﻦ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺩﻟﺶ ﻣﯽ ﻟﺮﺯﯾﺪ
ﺍﯾﻦ ﺻﺤﻨﻪ ﯼ ﺁﺧﺮﺵ ﺗﻤﺎﺷﺎﯾﯽ ﺑﻮﺩ
ﺯﺍﻧﻮ ﺯﺩ ﻭ ﺧﺎﮎ ﻫﻤﺴﺮﺵ ﺭﺍ ﺑﻮﺳﯿﺪ ...
* ﺍﻟﺴﻼﻡ ﻋﻠﯿﮏ ﯾﺎ ﺍﯾﺘﻬﺎ ﺍﻟﺼﺪﯾﻘﻪ ﺍﻟﺸﻬﯿﺪﻩ
-------------------------
امام خامنه ای :
ما عرض کردیم افسران جوانِ جنگ نرم.
اعتقاد من این است - این هیچ تعارف نیست - که در این میدان،
شماها افسرید؛ سرباز صفر نیستید. شما جوانید، میدان مبارزه‌ی شما هم میدان جنگ نرم است. امروز خوشبختانه جنگ نظامی نداریم؛ اگر یک وقتی جنگ نظامی هم پیش بیاید، باز پیشقراولهایش جوانهایند.
-------------------------
این گردبادهای به غیرت درآمده
تسلیم رهبرند که طوفان نمیکنند...
-------------------------
|| دل من گم شد، اگر پیدا شد
بسپارید امانات رضا...
و اگر از تپش افتاد دلم
ببریدش به ملاقات رضا ... ||

-------------------------
کاش میشد
میان خاک های نرم تو
جسم بیجانم ولی تنها شود
این پلاک بی نشان گردنم
درمیان صحن، پاک تو پیدا شود
کاش میشد تا دل از دست زمانه بکشم
هرچه بودم را فدایت، نوکری رسوا شوم.

کلمات کلیدی

پایگاه سایبری استان خوزستان

استان خوزستان

پایگاه اهواز

قرارگاه جنگ نرم

سایبری

جنگ نرم استان خوزستان

دانلود

مقر سایبری

قرارگاه جنگ نرم اهواز

پایگاه

قرارگاه سایبری

مقام معظم رهبری

اطلاع رسانی

جنگ نرم اهواز

دانلود فیلم

پدافند غیر عامل

ویژه رمضان

سخنان مقام معظم رهبری

امام خامنه ای

لینک مستقیم

بسیج خوزستان

2013

امام رضا (ع)

سوریه

اهواز

انواع جنگ نرم

جنگ نرم

download

افسران سایبری استان خوزستان

امام علی نقی

پاسا ایران اهواز تهران خوزستان عرب لر بختیاری ترک کرد بلوچ خبرگزاری اطلاع رسانی تلگرام کانال خبری آموزش ساخت تهیه شهدای مدافع حرم تیم پایگاه سایبری قرارگاه جنگ نرم داستان ورژن بروز اینترنت ملی ماهواره شنود شنود 24 ساعته هک فرکانس استانی صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران وب سایت وبلاگ بلاگ جنگواره جنگال مشاوره عملیات روانی عملیات سایبری مقاله مقاله شنود خطرات شبکه های مجازی کانال خبری بروز ولایت فقیه رهبری مرگ بر آمریکا لبیک اربعین سال جدید
آخرین نظرات

ازدواج خطرناکی که تاوان سنگینی داشت

يكشنبه, ۵ شهریور ۱۳۹۶، ۰۱:۵۶ ق.ظ

ازدواج خطرناک

ازدواج خطرناک

آیا تا بحال به این مورد فکر کرده اید که درچه موردی ازدواج می تواند خطرناک شود؟ و معنای واقعی خطر  برای شما به چه عنوانی معنی میشود؟

"این مطلب به درخواست جناب ح.ب یکی از مخاطبان محترم با کمی ویرایش منتشر شده است که خود از انتشار نام ، مارا منع نمودند."

در سن 22 سالگی پس از گذراندن خدمت سربازی و ادامه تحصیل و با توجه به حضور خود در بسیاری از شبکه های اجتماعی و گروه هایی مختلط که صرفا برای گذران وقت خویش عضو آنها بودم، با دختر خانمی آشنا شدم، که این آشنایی سبب شد تا زندگیم رنگ و بوی تازه ای بگیرد، زادگاه ایشان در استان دیگری بود و به سبب فاصله زیاد محل سکونت امکان دیدار ممکن نبود، و تنها بر اساس شیوه بیان و تصاویری که معمولا روزانه برای یکدیگر انتشار میدادیم، عمق این آشنایی بالاتر رفت تا جایی که هردو عاشق یکدیگر شدیم.

حدودا دوسال از این آشنایی و دوستیمان میگذشت که احساس کردم با توجه به شناخت کامل پیش آمده، مورد خوبی برای ازدواج است، فلذا موضوع را با خانواده مطرح کردم. وقتی پدرم از من سوال کرد که ضمینه این ارتباط و آشنایی چگونه فراهم شده است بنده چند مورد را بصورت دروغ اعلام نمودم، هرچند خانواده ام متوجه فرافکنی ازین موضوع شدند و در این خصوص در ابتدا موضع گیری نمودند تا اینجانب را منع نمایند ولی با اصرار و فشار به خانواده رضایت ایشان را کسب نمودم. و پس از حدودا 2 سال از آشنایی طی یک سفری قصد مواجهه و دیدار با ایشان را داشتم، که البته درخواست دیدار از طرف ایشان رد شد و برای یک مدتی نیز از ایشان هیچ خبری نبود.

خانواده نیز اصرار بر آشنایی خانواده ها و همچنین دیدار با ایشان را داشتند که بنده چندین مرتبه مجبور به بهانه گیری نمودم و برای مدتی نیز از خانواده دور شدم، که در تحصیل خود نیز ثمرات منفی این موضوع و عدم تمرکز حافظه ام را مشاهده کردم. پس از حدودا 4 ماه بی خبری بلاخره از ایشان  باخبر شدم و بلافاصله درخواست خویش را مبنی بر ازدواج مطرح کردم که البته پس از چندین بار رد این موضوع بلاخره رضایت به جلسه خاستگاری داده شد. و بنده سریعا خانواده را متقاعد به این امر نمودم.

در روز موعد منزل ایشان حاضر شدیم و بنده برای اولین بار با ایشان ملاقات چهره به چهره داشتم که به میزان ذوق زدگی و احساس خوشحالی خویش اضافه می کرد، آنچنان در تخلیات خویش غرق شده بودم که تنها خواسته ام رسیدن به آن دختر خانم بود. در روز خاستگاری کاملا چشم بسته همه شرط های مطرح شده را قبول نمودم، هرچند حرف های خانواده ام مبنی بر زیادی مهریه و عدم کفایت مالی خانواده از شروط مطرح شده، هیچ اثری در من نداشت اما چندین بار والدینم عدم رضایت خویش را به صراحت اعلام نمود.

پس از عقد، خانواده آن دختر از ایجاد ارتباط مستقیم با دخترشان حتی در حد یک دیدار ناراضی بودند و یکی از شروط نیز این بود که اگر دیداری قرار است پیش بیاید پس از ازدواج خواهد بود، و پدر آن دختر خانم باهرگونه ارتباطی بشدت برخورد خواهد کرد. تا سروسامان دادن به نیازهای ازدواج و خرید وسایل اولیه زندگی حدودا 3 ماه طول کشید که در طی این 3 ماه هیچ ملاقاتی پیش نیامد و من هر روز مشتاق تر به دیدار همسرم بودم، و سرانجام  بهمن ماه مراسم ازدواج نسبتا پرهزینه ای در یکی از تالار های معروف شهر تهران انجام شد.

اما زندگی من از آنجایی بهم ریخت که شب ازدواج پس از خروج همسرم از آرایشگاه زنانه ، حال همسرم بشدت خراب شد و ایشان را در یکی از بیمارستان ها بستری نمودیم و متاسفانه علت بیماری نیز ضعف بدنی ایشان بود که دکتر معالج بصورت کاملا خصوصی اعلام کردند که دلیل ضعف ایشان اعتیاد به مواد مخدر از نوع صنعتی بود، و مشکل بدتر آنجایی پیش آمد که پس از ترخیص متوجه عدم باکره بودن آن خانم شدم. آن همه اصرار و مخالفت زیاد با نظر خانواده تنها برای ازدواج با دختری فاسد بود که شغلش فاحشه گری است،  که در همین مسیر نیز اعتیاد به مواد مخدر صنعتی پیدا کرده بود، زندگیم از همان شب اول پاشیده بود و تنها برای ترس از پذیرش اشتباهم، با آن خانم صرفا همخانه بودم و هیچگونه ارتباط عاطفی دیگری وجود نداشت.

آنقدر ذهنیتم خراب شده بود که جرات نداشتم لحظه خانه ام را ترک نمایم، و یا اجازه بدهم که ایشان تنهایی به جایی برود، تا آنکه پس از تقریبا 3 ماه زندگی سرد و طلاق عاطفی، همسرم در غیابم از منزل خارج شد و طلاق غیابی گرفت، بدترین دردم آن لحظه ای بود که متوجه شدم علاوه بر بهای سنگین و شکست عاطفی که در این مسیر خوردم، می بایست جزای سنگین تری نیز پرداخت کنم، مهریه ای که نه در توان بنده و نه خانواده ام بود، تازه متوجه شدم که دلیل نارضایتی خانواده ام بصلاحم بوده و تنها چیزی که در این مسیر بدست آوردم، تجربه بشدت تلخ این ماجرا بود که بهای بسیار سنگینی را به پای آن خرج نمودم.

با آنکه بسیاری از اوقات دلتنگ ایشان میشوم ولی همیشه آرزو میکنم که کاش زمانه به عقب برگردد تا دیگر چنین خطایی را تکرار نکنم.

"پیام نویسنده بدون تغییر": دوسال است که زیر قرض و دین بانک ها و مردم مهریه ایشان را پرداخت نمودم ولی متوجه شدم چه ازدواج خطرناکی را تجربه کردم، از برادر عزیز جناب آقای احسانی خواهشمندم تا درصورت امکان تجربه این حقیر را منتشر نمایید تا شاید این اتفاق گریبان گیر شخص دیگری نشود.

 

انتشار : پاسا

 

پایان مطلب.انتشار این مطالب
انتشار این مطلب در وب سایت افسران

انتشار این مطلب در واتسپ

انتشار این مطلب در تلگرامמוות לישראל Death to Britain Mors ad America مرگ بر آمریکا لبیک یا امام خامنه ای پایگاه سایبری استان خوزستان مرگ بر ضد ولایت فقیه جمهوری اسلامی ایران پاسا پایگاه سایبری استان خوزستان دانلود مقاله جنگ نرم پایگاه سایبری سایبری ایران اهواز خوزستان دانلود بروز خبر کانال کانال تلگرام خطرات استان جنگ نرم عملیات روانی cyberi89 #pasa telegram iran news iran cyber war militry cyberi of khouzestan عرب فارس لر کرد بختیاری آذری آموزش learn وب سایت وبلاگ سایبری جنگ نرم مشاوره تولید محتوا صدا و سیما شبکه استانی فرکانس موبایل هک شنود ماهواره اینترنت ملی nhkg,n Hl,ca xvhpd website ,f shdj [k' kvl nhkg,n kvl htchv fv,cvshkd بروز رسانی نرم افزار جدید ورژن جدید خبرگزاری پلیس فتا
موافقین ۱ مخالفین ۰ ۹۶/۰۶/۰۵
بگذار گمنام بماند.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی