پایگاه سایبری استان خوزستان

قرارگاه جنگ نرم استان خوزستان

پایگاه سایبری استان خوزستان

قرارگاه جنگ نرم استان خوزستان

پایگاه سایبری استان خوزستان

کانال رسمی سروش پایگاه سایبری استان خوزستان

جهت بیان هرگونه سوال و یا دیدگاه می توانید از کاربری تلگرام زیر استفاده نمایید
Telegram: @saiber89


وبلاگی در جهت فعالیت در عرصه جنگ نرم، این وبلاگ یکی از صدها وبلاگ در عرصه سایبری و استان خوزستان است.
-------------------------
ﺁﻥ ﺷﺐ ﮐﻪ ﻋﻠﯽ ﺧﺸﺖ ﻟﺤﺪ ﺭﺍ ﻣﯽ ﭼﯿﺪ
ﺩﺳﺘﺶ ﺑﻪ ﮐﻔﻦ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺩﻟﺶ ﻣﯽ ﻟﺮﺯﯾﺪ
ﺍﯾﻦ ﺻﺤﻨﻪ ﯼ ﺁﺧﺮﺵ ﺗﻤﺎﺷﺎﯾﯽ ﺑﻮﺩ
ﺯﺍﻧﻮ ﺯﺩ ﻭ ﺧﺎﮎ ﻫﻤﺴﺮﺵ ﺭﺍ ﺑﻮﺳﯿﺪ ...
* ﺍﻟﺴﻼﻡ ﻋﻠﯿﮏ ﯾﺎ ﺍﯾﺘﻬﺎ ﺍﻟﺼﺪﯾﻘﻪ ﺍﻟﺸﻬﯿﺪﻩ
-------------------------
امام خامنه ای :
ما عرض کردیم افسران جوانِ جنگ نرم.
اعتقاد من این است - این هیچ تعارف نیست - که در این میدان،
شماها افسرید؛ سرباز صفر نیستید. شما جوانید، میدان مبارزه‌ی شما هم میدان جنگ نرم است. امروز خوشبختانه جنگ نظامی نداریم؛ اگر یک وقتی جنگ نظامی هم پیش بیاید، باز پیشقراولهایش جوانهایند.
-------------------------
این گردبادهای به غیرت درآمده
تسلیم رهبرند که طوفان نمیکنند...
-------------------------
|| دل من گم شد، اگر پیدا شد
بسپارید امانات رضا...
و اگر از تپش افتاد دلم
ببریدش به ملاقات رضا ... ||

-------------------------
کاش میشد
میان خاک های نرم تو
جسم بیجانم ولی تنها شود
این پلاک بی نشان گردنم
درمیان صحن، پاک تو پیدا شود
کاش میشد تا دل از دست زمانه بکشم
هرچه بودم را فدایت، نوکری رسوا شوم.

کلمات کلیدی

پایگاه سایبری استان خوزستان

استان خوزستان

پایگاه اهواز

قرارگاه جنگ نرم

سایبری

جنگ نرم استان خوزستان

دانلود

مقر سایبری

قرارگاه جنگ نرم اهواز

پایگاه

قرارگاه سایبری

مقام معظم رهبری

اطلاع رسانی

جنگ نرم اهواز

دانلود فیلم

پدافند غیر عامل

ویژه رمضان

سخنان مقام معظم رهبری

امام خامنه ای

لینک مستقیم

بسیج خوزستان

2013

امام رضا (ع)

سوریه

اهواز

انواع جنگ نرم

جنگ نرم

download

افسران سایبری استان خوزستان

امام علی نقی

پاسا ایران اهواز تهران خوزستان عرب لر بختیاری ترک کرد بلوچ خبرگزاری اطلاع رسانی تلگرام کانال خبری آموزش ساخت تهیه شهدای مدافع حرم تیم پایگاه سایبری قرارگاه جنگ نرم داستان ورژن بروز اینترنت ملی ماهواره شنود شنود 24 ساعته هک فرکانس استانی صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران وب سایت وبلاگ بلاگ جنگواره جنگال مشاوره عملیات روانی عملیات سایبری مقاله مقاله شنود خطرات شبکه های مجازی کانال خبری بروز ولایت فقیه رهبری مرگ بر آمریکا لبیک اربعین سال جدید
آخرین نظرات

رسانه و ایجاد مبانی تشخیص غلط ، ازدواج و انحرافات رفتاری ، عملیات روانی

افسران - رسانه و ایجاد مبانی تشخیص غلط ، ازدواج و انحرافات رفتاری ، عملیات روانی

هر انسانی برای عبور از یک اختلاف فکری، و یا پاسخ به یک شبهه روزمرگی در ذهن خود، از مطالبی که در ذهن دارد استفاده میکند.

به بیان ساده تر برای تشخیص صحیح از غلط معمولا به دانش درونی خود اکتفا میکنیم که این یعنی پاسخ دادن بر مبنای دانش عمومی است، حتی برخی از رفتارهای ما نیز برحسب همین دانش های اولیه پایه ریزی میشود و تکامل می یابد.

حال فرض کنیم که این دانش ما در همان مبنای اولیه و یا دانش آموختگی اولیه دچار انحراف بشود، این امر سبب میشود تا دچار انتخاب اشتباهی بشویم، یعنی در انتخاب خود راه را به اشتباه طی کنیم.

این دانش ها معمولا از همان سنین طفولیت بصورت کمی وارد ذهن میشوند و ذخیره سازی میشوند، علم روانشناسی این را تایید کرده است که گنجایش ذهن انسان در سنین کودکی بسیار بالا بوده و توان پذیرش بسیاری از دانش هارا دارد.

میبینیم که رسانه های غربی و ضد اسلامی سعی دارند تا یک انسان را از همان ابتدای طفولیت با افکار خود منحرف نمایند تا حتی اگر وی به سمت اسلام و تفکر اسلامی نیز روی آورد با کمی تزریق رسانه ای اقدام به انحراف آن نمایند.

برای مثال یکی از بزرگترین های موفقیت اولین کارتون 2بعدی جهان (تام و جری) بدین دلیل بوده است که هدف آن ذهنین کودکان بوده است و همین امر سبب شده تا این کارتون پس از چندین سال نه تنها کم اهمیت نشود بلکه به اهمیت آن نیز افزوده شود به طوری که هرشخصی در هر سنی با این کارتون جذاب در ذهن خود خاطره ای دارد هرچند داستان و سناریوی آن کاملا تکراری بوده است ولی پس از هربار مشاهده برای انسان تکراری نمیشود، این یکی از خطرناکترین موارد سینمای غرب است.

در رسانه غرب برای هر سن از عمر انسان برنامه ریزی میکنند، برای مثال یک کارگردان در ابتدای کار خود برای سنین 1 تا 2 سالگی انیمیشن طراحی میکند، وقتی شخصیت فرضی انسان به سن 2 سالگی برسد برای سنین 2 تا 4 سالگی اقدام به طراحی میکند، به 4 سالگی که برسد کارگردان برای سنین 4 تا 10 سال برنامه ریزی میکند و همینطور تا سن بیش از 40 سالگی در واقع کارگردان با سن شخصیت فرضی انیمیشن طراحی میکند و میداند چه هدفی را دنبال بکند و چه داستانی را به کودک القا کند.

بدرستی که سینمای غرب انسان را با این روش ها مسحور خود کرده است.

اما این امر به تنهایی ممکن است ایجاد انجراف رفتاری نکند، فلذا کارشناسان روانسناختی غرب ایده تلفیق و ایجاد اختلال سنی را به کارگردانان رسانه ای خود به عنوان وجه تحریف کننده رفتاری داده اند، به اینصورت که اگر شخصیت یک کودک دچار اختلال بشود و با سنین بزرگسالی مورد مقایسه قرار بگیرد سبب میشود تا آن کودک احساس بزرگی نماید و همین اختلال دچار انحراف اولیه رفتاری بشود.

بطور برعکس نیز اگر یک شخص میانسال با یک کودک مقایسه بشود (که این مقایسه کاملا بصورت اتفاقی در ذهن انسانی تحلیل میشود و ممکن است انسان هیچ دخالتی نیز در آن نداشته باشد)، دچار تنش های رفتاری شدیدی میشود از جمله مهم ترین آن ها حس افسردگی شدید بدلیل نزدیک بودن به مرگ – و یا عدم توجه به دیگران به شخصیت خود است.

پیامد های این چنینی در سنین کودکان بدینصورت است که آن کودک بدنبال اثبات بزرگ شدن خود است که باعث میشود دست به اقدامات خطرناکی بزند تا به دیگران ثابت کند که بزرگ شده است، مثال های زیادی را میتوان در این بحث آورد که عملا جایگاه مناسبی ندارد.

اما در این بین یک سن نوجوانی و جوانی و میانسالی باقی می ماند که بازهم سن نوجوانی با سن میانسالی در تطابق قرار میگرد که پیامدهای فاجعه باری را میتواند رقم بزند از جمله مهم ترین آنها بلوغ زود رس و احساس شدید تنهایی و نیاز به ارتباط با شخصیتی غیر همجنس که در اسلام به عنوان همسر معرفی شده است ولی در غرب به عنوان هر شخصیت غیرهمجنسی که بتواند به فرد آرامش روانی بدهد.

اما جای سوال باقیست که سن جوانی آیا هدف گذاری شده است یا خیر؟

با روی آوردن به کتاب های اسلامی و دینی خود میتوانیم الگوهای اسلامی را برای فرزندانمان پیش بگیریم و از این پدیده شوم دوری کرده و از پدید آمدن آن جلوگیری کنیم، احادیث و مطالب زیادی را میتوان پیمایش کرد که آداب تربیت در سنین محتلف را معرفی و به ما عرضه داشته اند که متاسفانه جایگاه مناسبی در خیلی از منازل ما مسلمانان ندارد.

اما هنوز جای سوال باقیست سن جوانی چگونه هدف گذاری شده است ؟

زمانی که شخصیت یک کودک با تفکر غرب پرورش بیابد همواره انسانی کسل-بی حوصله و بدنبال لذت بردن از لحظه لحظه زندگی خویش است ، و از در سکون ماندن بیزار است و ممکن است برای هیجان های کاذب خود اقدام به هر عملی نماید.

اما بلعکس شخصیت اسلامی یک کودک همواره بدنبال سعادت اخروی است و رضایت اللهی است که این یک نوع نقطه قوت و نشاط آور دایمی است که مانند یک نیروی محرک انسان را به کمال هدایت میکند.

رسانه های غرب در ابتدای شروع فعالیت تخصصی عملیات روانی خود از سنین میانسالی شروع کرده و به سمت سنین پایین تر در حرکت است، همانند فشرده کردن یک لیمو درون یک لیوان، که این امر سبب میشود تا انسان همیشه دچار افسردگی و تنش های اخلاقی و عصبی بشود، به بیان ساده تر برای رهایی از تنش های عصبی خود جایی بجز رسانه نداشته باشد.

رسانه غرب متاسفانه از مرز جوانی هم فرا رفته است و همینک بیشتر تمرکز خود را بروی سن نوجوانی گذاشته است.

اما سن جوانی

بیشتر فیلم های غربی آمریکایی را اگر نگاهی بیاندازیم از سال 2013 به بعد بیشتر بازیگران سینمایی آنها به مرز سنین ابتدای جوانی و نوجوانی می رسد، این هدف گذاری یعنی مخاطبان اینگونه فیلم ها طیف سنین اوج شدت غریضه جنسی است.

بیشتر اینگونه فیلم ها سعی دارند تا بگونه ای اوج لذت را درون لذت جنسی جای بدهند، و نشان بدهند که انسان آزاد است و با هر شخصی میتواند این لذت را شریک باشد، نمونه بارز این سخن ارتباط گیری های بسیار راحت و بدون قید و شرط دو نوجوان که در انتها سبب ارتباط جنسی میشود. همین تفکر پس از القاء به نوجوان بیننده آن فیلم سبب میشود تا ایجاد ارتباط را یک امر عادی و بدون مشکل ببیند، رفتارهای غرب گرایانه ای نیز از خود بروز کند که همه مانند الگویی از آن فیلم ها در ذهن خود پرورده است، حتی بفکر ایجاد ارتباط جنسی نیز بیافتد و همواره با دوست غیرهمجنس خود مطابق آموزش هایی که توسط رسانه غرب به وی تزریق شده است برخورد نماید و در انتها عدم تشخیص درست از غلط سبب بشود تا دچار بحران های جنسی بشود.

دختران بدلیل بالا بودن شدت میل جنسی همواره بیشترین تاثیر و همچنین بیشترین هدفگذاری را در رسانه های غرب گرایانه دارند که این هدف گیری ها سبب میشوند تا جامعه آینده را بسادگی تخریب و تمایلات جنسی را در آن جامعه بشدت بالاببرند.

وقتی یک پسر در این دانشگاه های غیر مستقیم غرب آموزش ببینند، دیگر قدرت تشخیص درست از غلط را ندارند، به میزان دانش خود، راه و رسم الگوهای اسلامی را نیز کم کم کنار میزند، و ارتباط برقرار کردن با یک دختر را به عنوان یک دوست اجتماعی امری اجتماعی و صحیح می بیند، پس از دوستی بدلیل قرار گرفتن در شرایط فشارهای جنسی و انحرافات فکری نیز بدنبال راهکارهایی برای ایجاد ارتباط نامشروع در ابتدا و ارتباط جنسی ناسالم در انتها و تکرار آن بیافتد که اگر شخصیت آن فرد با تفکرش همسان نباشد دچار اختلال های رفتاری شدیدی میشود که افسردگی و گوشه گیری و قرار گرفتن در مسیر انحراف های رفتاری پرخطر نیز بشود که ضربه ای شدید به بدنه روحی آن فرد وارد میشود.

نمونه بارز الگوهای اشتباه دربرخی از فیلم های غربی میبینیم که یک دختر با چندین فرد ارتباط های نامشروعی دارد و در این حین پسر جوانی نیز شیفته آن دختر میشود و اقدام به انتخاب آن بعنوان همسر میکند و در حین فیلم گاها ممکن آن دختر پس از ازدو.اج نیز با اشخاصی بعنوان دوست وی ارتباط برقرار کند که تحریف کننده 100درصدی ذهنی ما میتواند باشد که این امر فاحشگی را امری عادی به ما القا میکند و ساده گذشتن از آن را بدلیل آزادی انسان بیان کرده است.

برای برخی پیش آمده است که در زندگی اجتماعی خود با دختری آشنا میشوند که ممکن است دوست پسر نیز داشته باشد، آن فرد بدلیل علاقه ی ایجاد شده از خیلی از هنجارها و رفتارهای شناختی دست بر میدارد و احساس میکند که میتواند به این فرد اعتماد کند، و در تشخیص صحیح و غلط باز می ماند، و ممکن است در زندگی پس از ازدواج نیز دچار یکسری مشکلات و اختلاف های سنگین نیز بشود که همه و همه میوه نوبر رسانه غرب است.

متاسفانه در خیلی از پارک های محله ای می بینیم که دختران کم سن و سال با آرایش کردن زننده در پارک ها میگردند و مورد هجمه های زیاد اجتماعی میشوند ولی خود این را گاها نمیدانند که چه راه اشتباهی را درحال طی کردن هستند.

میبینیم که تماما رفتارهای اجتماعی ما برحسب یک الگوی موفق از پیش تعیین شده غرب درحال پیشروی است که نیاز است حتما جلوی آن گرفته بشود که در غیراینصورت دچار جامعه ای منحرف از لحاظ اجتماعی و تخریب شده خواهیم بود.

 

ان شاالله مطلب فوق مطلب مورد نظر را منتقل کرده باشد.

و من الله توفیق

 

پایان مطلب.انتشار این مطالب
انتشار این مطلب در وب سایت افسران

انتشار این مطلب در واتسپ

انتشار این مطلب در تلگرامמוות לישראל Death to Britain Mors ad America مرگ بر آمریکا لبیک یا امام خامنه ای پایگاه سایبری استان خوزستان مرگ بر ضد ولایت فقیه جمهوری اسلامی ایران پاسا پایگاه سایبری استان خوزستان دانلود مقاله جنگ نرم پایگاه سایبری سایبری ایران اهواز خوزستان دانلود بروز خبر کانال کانال تلگرام خطرات استان جنگ نرم عملیات روانی cyberi89 #pasa telegram iran news iran cyber war militry cyberi of khouzestan عرب فارس لر کرد بختیاری آذری آموزش learn وب سایت وبلاگ سایبری جنگ نرم مشاوره تولید محتوا صدا و سیما شبکه استانی فرکانس موبایل هک شنود ماهواره اینترنت ملی nhkg,n Hl,ca xvhpd website ,f shdj [k' kvl nhkg,n kvl htchv fv,cvshkd بروز رسانی نرم افزار جدید ورژن جدید خبرگزاری پلیس فتا
موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۴/۰۹/۰۶
بگذار گمنام بماند.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی