پایگاه سایبری استان خوزستان

قرارگاه جنگ نرم استان خوزستان

پایگاه سایبری استان خوزستان

قرارگاه جنگ نرم استان خوزستان

پایگاه سایبری استان خوزستان

کانال رسمی سروش پایگاه سایبری استان خوزستان

جهت بیان هرگونه سوال و یا دیدگاه می توانید از کاربری تلگرام زیر استفاده نمایید
Telegram: @saiber89


وبلاگی در جهت فعالیت در عرصه جنگ نرم، این وبلاگ یکی از صدها وبلاگ در عرصه سایبری و استان خوزستان است.
-------------------------
ﺁﻥ ﺷﺐ ﮐﻪ ﻋﻠﯽ ﺧﺸﺖ ﻟﺤﺪ ﺭﺍ ﻣﯽ ﭼﯿﺪ
ﺩﺳﺘﺶ ﺑﻪ ﮐﻔﻦ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺩﻟﺶ ﻣﯽ ﻟﺮﺯﯾﺪ
ﺍﯾﻦ ﺻﺤﻨﻪ ﯼ ﺁﺧﺮﺵ ﺗﻤﺎﺷﺎﯾﯽ ﺑﻮﺩ
ﺯﺍﻧﻮ ﺯﺩ ﻭ ﺧﺎﮎ ﻫﻤﺴﺮﺵ ﺭﺍ ﺑﻮﺳﯿﺪ ...
* ﺍﻟﺴﻼﻡ ﻋﻠﯿﮏ ﯾﺎ ﺍﯾﺘﻬﺎ ﺍﻟﺼﺪﯾﻘﻪ ﺍﻟﺸﻬﯿﺪﻩ
-------------------------
امام خامنه ای :
ما عرض کردیم افسران جوانِ جنگ نرم.
اعتقاد من این است - این هیچ تعارف نیست - که در این میدان،
شماها افسرید؛ سرباز صفر نیستید. شما جوانید، میدان مبارزه‌ی شما هم میدان جنگ نرم است. امروز خوشبختانه جنگ نظامی نداریم؛ اگر یک وقتی جنگ نظامی هم پیش بیاید، باز پیشقراولهایش جوانهایند.
-------------------------
این گردبادهای به غیرت درآمده
تسلیم رهبرند که طوفان نمیکنند...
-------------------------
|| دل من گم شد، اگر پیدا شد
بسپارید امانات رضا...
و اگر از تپش افتاد دلم
ببریدش به ملاقات رضا ... ||

-------------------------
کاش میشد
میان خاک های نرم تو
جسم بیجانم ولی تنها شود
این پلاک بی نشان گردنم
درمیان صحن، پاک تو پیدا شود
کاش میشد تا دل از دست زمانه بکشم
هرچه بودم را فدایت، نوکری رسوا شوم.

کلمات کلیدی

پایگاه سایبری استان خوزستان

استان خوزستان

پایگاه اهواز

قرارگاه جنگ نرم

سایبری

جنگ نرم استان خوزستان

دانلود

مقر سایبری

قرارگاه جنگ نرم اهواز

پایگاه

قرارگاه سایبری

مقام معظم رهبری

اطلاع رسانی

جنگ نرم اهواز

دانلود فیلم

پدافند غیر عامل

ویژه رمضان

سخنان مقام معظم رهبری

امام خامنه ای

لینک مستقیم

بسیج خوزستان

2013

امام رضا (ع)

سوریه

اهواز

انواع جنگ نرم

جنگ نرم

download

افسران سایبری استان خوزستان

امام علی نقی

پاسا ایران اهواز تهران خوزستان عرب لر بختیاری ترک کرد بلوچ خبرگزاری اطلاع رسانی تلگرام کانال خبری آموزش ساخت تهیه شهدای مدافع حرم تیم پایگاه سایبری قرارگاه جنگ نرم داستان ورژن بروز اینترنت ملی ماهواره شنود شنود 24 ساعته هک فرکانس استانی صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران وب سایت وبلاگ بلاگ جنگواره جنگال مشاوره عملیات روانی عملیات سایبری مقاله مقاله شنود خطرات شبکه های مجازی کانال خبری بروز ولایت فقیه رهبری مرگ بر آمریکا لبیک اربعین سال جدید
آخرین نظرات


http://nmedia.afs-cdn.ir/v1/image/Dg0--g3QRsxdJwweDDizEr6NMJh_rO-G1NHvstnCdz3nxvx9qTSwDw

 

بنام خدا

نام مقاله:

شنود 24 ساعته- قسمت دوم

چگونگی توان پرونده سازی روانشناسی مدرن

گردآورنده و محقق:

افشین احسانی

درباره:

 این مقاله به صورت کاملا ساده و مفهومی، مروری بر چگونگی امکان تحلیل تفکر و سلایق یک جامعه توسط سازمان های جاسوسی و فعال دنیا برای خلق فتنه و یا بحران داخلی، توسط تیم سایبری قرارگاه حضرت زینب (س) – پایگاه سایبری استان خوزستان تهیه و انتشار گردیده، لذا خواهشمندیم درصورت انتشار، ذکر منبع نمایید تا پاسخی به زحمات این تیم باشد.

تهیه شده:

پایگاه سایبری استان خوزستان

کلیه حقوق این اثر، برای نویسنده آن محفوظ و هرگونه انتشار با ذکر منبع و نام محقق موردی ندارد.


 
موضوع: چگونگی توان پرونده سازی روانشانی سازمان سیاه برای ایرانیان

بنام خدا

موضوع: چگونگی پرونده سازی روانشناسی و شناخت افکار در ایران توسط شبکه های جاسوسی سازمان سیا و آمریکا

این مقاله قسمت دوم مقاله شنود 24 ساعته می باشد که برای اطلاع رسانی خدمت شما عزیزان منتشر شده است.

چرا بیشتر بازی ها و نرم افزارهای جدید، رویکرد جاسوسی دارند؟

با اینکه روی تلفن همراهم تصاویر و فیلم های شخصی ندارم، نگران چه چیزی باید باشم؟

اما اجازه بدید چند نکته اساسی رو خدمت شما عرض کنم.

 

در مقاله قبلی شنود 24 ساعته متوجه شدیم، که سیستم هایی که درحال حاضر در اختیار ماست، هیچ گونه امنیتی برای دیتا های ما ندارند و تنها جنبه جمع آوری اطلاعات را برعهده دارند، اما در واقع این مسائل چرا باید انجام بشود و چرا اصلا باید از جامعه ما جاسوسی آنهم 24 ساعته انجام شود، سوالی که قصد پاسخ دادن به آن را داریم این می باشد.

 

ما در این قسمت از مقاله، تنها قصد داریم درمورد سیستم عامل اندروید صحبت کنیم و کاری با سیستم عامل های دیگر نداریم.

قبل از شروع مطلب، باید عرض کنم که کمپانی جهانی گوگل، همواره درحال ایجاد فضاهایی برای جاسوسی است، برخی از ابزارهای این شرکت جهانی و جاسوسی عبارتند از :

موتور جستجو گر گوگل، نرم افزار پیمایش نت  (Google Chrome_Internet Explorer)، نقشه گوگل Google Map ، پست الکترونیکی گوگل Gmail و.... و همینک نسخه های کاملا جاسوسی اندروید، و بدتر از آن اینکه، بیشتر نرم افزار هایی که برای اندروید نوشته میشوند، توسط نسخه گوگل پشتیبانی میشوند (Google Play services) که ماهیتی صد درصد جاسوسی دارد.

 

سوال اول: آیا زمانی که ما به اینترنت متصل نیستیم، جاسوسی از دیتاهای ما امکان پذیر است؟

سیستم عامل اندروید، جز ضعیف ترین نوع سیستم عامل ها می باشد، که با یک برنامه نویسی ساده، میتوانید به کلیات وسایل سخت افزاری آن دسترسی کامل پیدا کنید، از جمله:

میکروفن، دوربین و حتی گاها صفحه لمسی (Touch) همه و همه باعث میشوند که امنیت شما بخطر بیافتد، مثلا میشود، برنامه نوشت که هرگاه فردی، در نزدیکی سیستم سخت افزاری شما(تبلت، تلفن همراه) قرار بگیرد و برای مثال کلمه "پلیس" را بکار ببرد، دستگاه شروع به ضبط کردن صوتی کند، و هر 5 دقیقه یک رکورد جدید بگیرد و رکورد قبل را به سرور اصلی گوگل ارسال کند.(یک مثال ساده)

 

و اما گوگل، هر فردی که درحال حاضر از تلفن همراه و یا تبلت با سیستم عامل Android  و حتی IOS استفاده میکنم، یک پرونده الکترونیکی در سازمان سیا آمریکا دارد، ولی این امر چگونه امکان پذیر است.

اینترنت، درواقع یک فضای بسیار بزرگ در دنیا است که امروزه تمام بخش های عمومی و گاها خصوصی شرکت ها و ادارات دولتی و خصوصی را در بر دارد، که توسط سرورهای عظیم  موسسه NSA آمریکا آآپشتیبانی میشوند، که وظیفه ایجاد بستری برای اینترنت جهانی را دارد.

 

قاره آمریکا توسط دو تار مو(ضخامت کابل اینترنت) به قاره آسیا و اروپا و آفریقا متصل میشود، درواقع اینترنت ابزاری انحصاری برای آمریکا و جاسوسی از تمامی کاربران جهان شده است.

اما گوگل قول جاسوسی جهان.

 

هر فرد به محض اتصال به اینترنت از طرف DNS Server یک آی پی اختصاصی تعلق میگیرد، که توسط این IP میتوانید از فضای اینترنت استفاده کنید، زمانی که شما درحال جستجوی یک مطلب هستید، IP شما برای سرور موتور جستجوگر ارسال میشود، تمامی رفتارهای شما در فضای مجازی کنترل میشود، ثبت میشود، آنالیز میشود.

 

روی تبلت شما اطلاعات بسیار مهمی وجود دارد که گوگل آنهارا درون بسته های امنیتی برای سرورهای خود ارسال میکند، و درون پرونده الکترونیکی هر فرد قرار داده میشود، لیست مخاطبینتان، پیام ها، محل شما، آی پی شما، شماره های گرفته شده، بی پاسخ ، پاسخ داده شد، بیشترین کسی که با او در ارتباط هستید(چه تماس چه پیامک و چه چت) و خیلی اطلاعات دیگر برای گوگل ارسال میشود، و گوگل طبق قرار دادی، وظیفه دارد، این بسته های الکترونیکی را هر دو هفته برای سازمان سیا ارسال میکند، و علاوه بر آنالیز های شرکت گوگل، سازمان سیا هم آن هارا طبقه بنده و آنالیز میکند.

 

اما چه فضایی نیاز است تا این چنین حجم اطلاعات را ارسال کرد؟

عموما اطلاعات بصورت فایل های متنی TEXT ارسال میشود، ما 200000 حرف انگلیسی را در یک فایل متنی ذخیره کردیم و حجم آن تنها 127 کیلو بایت شد.

 

درواقع اگر تمامی اطلاعاتی که از طرف سیستم شما برای سرور ارسال بشود، جمعا چیزی بسیار کمتر از 64 کیلوبایت خواهد بود، و این یعنی با سرعت بالایی میشود، مورد شنود قرار گرفت.

 

چگونگی سازمان سیا، آمار دقیقی از جامعه میدهد؟(پاسخ در قالب یک شخصیت فرضی)

فردی در موتور جستجوگر گوگل، بدنبال یکسری مطالب مذهبی- اخبار حوزه فرهنگی- و بدنبال تصاویر مذهبی میگردد.

همان فرد، چند روز بعد، بدنبال صوت های مذهبی برای دانلود میگردد،

چند روز بعد، وبلاگ خود را از تصاویر و مطالب مذهبی بروز رسانی میکند،

و...

اطلاعات این فرد بعنوان یک فرد مذهبی و دارای عقاید خاص در نظر گرفته میشود،

در مقابل فردی که بدنبال تصاویر غیره... میگردد، نیز بدین روش

و همینطور تا انتها

حال با توجه به اینکه اطلاعات محلی شما را دارا میباشد، میتواند در نظر بگیرد که در منطقه شما بیشتر چه تفکر حاکم است،

جو فرهنگی آن منطقه چگونه است، میزان اعتقادات مردم آن منطقه چگونه است، چه قشری بیشتر وجود دارد،

حال میتواند فراتر از یک منطقه را رصد کند، یک استان، و در انتها کشور مورد نظر خود را.

با این وجود، براحتی میتواند، با توجه به آمارهایی که در اختیار دارد، جبهه جنگ نرمی ایجاد کند، فتنه راه بیاندازد و بحران ایجاد کند.

مایکروسافت، فیس بوک، تویتر، وی چت، لاین، واتس آپ، و تقریبا بسیاری از شرکت های عظیم سخت افزاری و نرم افزاری، سربازان این جنگ می باشند که پیوسته درحال دیده بانی و مخابره هستند.

 

دقت که بکنید متوجه میشوید که در عین تحریم های اقتصادی و ... ولی هنوز بازار ورود سیستم های کامپیوتری، در کشور بروز شده است، آخرین تکنولوژی تلفن همراه، لپ تاپ، تبلت را نهایتا تا دوروز بعد از انتشار میتوانید در بازار بسادگی یافت کنید،

مدتی پیش، فلش هایی با یکی از مارک های معروف دنیا ، در بازار یافت شد، که حافظه دایمی آنها خراب بود، فلش هایی با حجم 32 و 64 گیگ آنهم با قیمتی بسیار پایین

با کلی سختی یکی از آن فلش هارو بدست آوردیم و از آنجایی که شک به مشکل دار بودن آن داشتیم، روی یک سیستم، رایانه ای خالی از اطلاعات تست کردیم، و نتیجه این بود که شما تنها توان استفاده از 2 گیگ آن را دارید و نتیجه جالب تر اینکه، بمحض اتصال فلش یکی از پورت های رایانه فعال شد، و درایو سخت افزاری عجیبی درون پوشه مذکور نصب شد، که جای تامل و تعجب داشت، و جالب تر اینکه، اطلاعاتی را از خود درون پوشه بک آپ هارد، ذخیره میکرد.

.           .بدلیل واضح بودن و دلایل کافی این ادعا، مجبور شدیم، بروی برنامه نویسی و نوع دسترسی های یک نرم افزار موبایل سیستم عامل اندروید، تحقیق کنیم و آن هارا فرا بگیریم که متاسفانه، باید بگم که برنامه نویس به سادگی میتواند، هرکاری که دلش بخواهد بروی سیستم سخت افزاری تلفن همراه شما انجام بدهد، مثلا به سادگی تماس بگیرد بی آنکه شما متوجه آن بشوید، به سادگی، پیامک بفرستد ،بی هیچ ردی، شماره ای را به دفتر تلفن شما اضاف کند، پاک کند، فایلی را مستقیما از روی اینترنت اجرا کند، برنامه ای را از روی دیسک سخت و حتی اینترنت بدون اجازه از شما اجرا کند، که ممکنه است این برنامه درون خود برنامه مورد اجرا واقع شده باشد، و درکل هر نوع فعالیتی که باعث شنود اطلاعاتات و دیتا های شما بشود.

 http://nmedia.afs-cdn.ir/v1/image/iFeXlGvMbcVKQk_iDWpgGgLp8lOeXfrfjMyfz6I4xnuHYx7e_4YHbw

اما...

آزمایشی که انجام دادیم آزمایش جالبی بود،

ابتدا پر دانلود ترین اپلیکیشن های گوگل آپس، را درنظر گرفتیم، و با توجه به اینکه کدوم بیشتر در معرض استفاه هست رو آزمایش کردیم،

آزمایش بدین صورت بود که از 3 سخت افزار که شامل، 2 تبلت و یک رایانه دارای سیستم عامل اندروید بود استفاده کردیم، و از دو سیم کارت با اپراتور های مختلف،استفاده کردیم و روی تبلت ها نصب کردیم، و ناتیفکشن های سیم کارت هارو هم فعال کردیم (یعنی کوچکترین هزینه هارو به شما نمایش میده).

نکته: اتصال به اینترنت تبلت هارو غیر فعال کردیم

از یکی از دوستان حوزه رصد های آی پی دعوت کردیم تا در این امر مارا یاری کند، پس درواقع شکل کار بدین صورت بود که:

از یک مودم متصل به اینترنت، 2 سیم کارت با اپراتور مختلف، دو عدد تبلت و یک رایانه شخصی که سیستم عامل اندروید روی آن نصب بود استفاده کردیم و برای استفاده از اینترنت، از یک دستگاه وای فای با قابلیت اینجکت استفاده کردیم.

از تعدادی بازی و اپلیکیشن اندروید استفاده کردیم، تا نتیجه این آزمایش را درنظر بگیریم.

روی هردو تبلت نرم افزار اول که یک برنامه پیام رسان جامعه مجازی بود، نصب کردیم، به محض نصب کردن و اجرا کردن، اقدام به ارسال یک پیام و کسر هزینه ای شد، هردو تبلت، پیام ارسال کردند، زمانی رو برای فعالیت اختصاص دادیم، و در نتیجه گیری یک ساعته متوجه شدیم، که از سیم کارت اول، هزینه ای کسر شده است که نشان داد، زمان صحبت کردن ما، بطور خودکار، تماس گرفته شده بود، ولی سیم کارت دوم، چنین عملی را ناتمام گذاشت،

همان برنامه را روی رایانه تست کردیم، که متخصص به ما علایم ارسال برخی داده ها به یک سرور را نشان داد که متوجه نام سرور و حتی کوچکترین اطلاعاتی از داده های ارسال شده، بدست نیاوردیم. لازم به ذکر تا زمانی که نرم افزار رو پاک نکردیم، علایم زیادی دیتا برای سرور ارسال میشد.

در قالب دوم، ما هم تبلت هارا نیز به سیستم وای فای متصل کردیم،

اینبار بازی انگری بردز، یکی از محبوبترین بازی هارو تست کردیم.

نتیجه تست، این بود که درحین بازی، شروع به نشر دیتاهایی که تنها قادر بودیم، برخی از آنهارا شناسایی کنیم، شدیم، که متاسفانه برخی از تصاویر موجود در حافظه جز آنها بود، و کم شدن هزینه بابت چند پیامک را شاهد بودیم که متاسفانه توان پیدا کردن شماره مقصد را نداشتیم.

درواقع این ضعف اندروید است که میتوانید اپلیکیشنی را بنویسید که بتواند به تمام قسمت های مختلف سخت افزاری و نرم افزاری بدون اجازه کاربر دسترسی داشته باشد.

ما از یک فیلنر شکن معروف استفاده کردیم و آن را بروی هر سه سخت افزار نصب کردیم.

نتیجه تست بدینگونه بود که:

علاوه بر اینکه باعث باز شدن پورت هایی جهت نفوذ شده بود، شروع به ارسال داده های روی حافظه بروی سروری نمود که واقعا جای تعجب داشت، بیشتر نرم افزار چند لایه ای عمل میکردن و مشخص کردن مسیر سرور اصلی واقعا سخت بود، و تقریبا برای ما غیر ممکن.

گوگل سرچ و شناسایی زبان فارسی::::::::::::::

نتیجه گیری کلی:

تقریبا خیلی از اپلیکیشن ها و بخصوص بازی ها و برخی نرم افزارهای کاربردی، درعین خوب عملکردن، دارای بعد جاسوسی هستند که دائما سعی در جاسوسی و مخابره رویدادها، دیتا ها و فایل های شخصی ما هستند.

خود نرم افزار های نصب شده و حتی خود سیستم عامل اندروید، دارای فعالیت نسبتا جاسوسی میباشند که سبب ایجاد پرونده های مجازی ما در سازمان سیا آمریکا میشوند و از طریق آنالیز آنها پی در سلایق و تفکر ما میبرند و میتوانند براحتی بدون حضور در منطقه عمل شنود و همچنین بستر سازی فکری خود را القاء و یا نتیجه گیری کند.

با وجود تحریم های مختلف سیاسی و اقتصادی ، جمهوری اسلامی ایران، هنوز که هنوزه آخرین مدل های تبلت- تلفن همراه- لپ تاپ وارد کشور میشود و این نشان میدهد که تا چه اندازه ما در معرض شنود آنهم بصورت 24 ساعته قرار داریم.

درخواست

تقاضا مندیم از قرار دادن هرگونه اطلاعات شخصی، اعم از تصویر و ویدیو و... بروی سخت افزار با سیستم عامل اندروید جدا خود داری بفرمایید.

از نصب نرم افزارهایی که منبع و مرجع مشخصی ندارد، جلو گیری نمایید.

هنگام نصب یک اپلیکیشن لیست پرمیشن ها(نوع دسترسی به سخت افزار) را مطالعه و سپس اقدام به نصب نمایید.

از نصب بازی هایی که دسترسی به اینترنت-شبکه-دیسک سخت را دارند جدا خود داری نمایید.

 

این مقاله تقدیم تنها برای آشنایی شما با نوع جاسوسی نوین از اطلاعات شما منتشر شده است، و تلاش تیم ما تنها برای مصون ماندن اطلاعات شخص شخص شما ایرانیان عزیز و ارجمند است .

بپای این دو مقاله زحمت های بسیاری کشیده شده است، تقاضا مندیم با ذکر منبع منتشر نمایید.لینک مرتبت : مطالعه قسمت اول مقاله شنود 24 ساعته، سیستم شنود مدرن

پایان مطلب.انتشار این مطالب
انتشار این مطلب در وب سایت افسران

انتشار این مطلب در واتسپ

انتشار این مطلب در تلگرامמוות לישראל Death to Britain Mors ad America مرگ بر آمریکا لبیک یا امام خامنه ای پایگاه سایبری استان خوزستان مرگ بر ضد ولایت فقیه جمهوری اسلامی ایران پاسا پایگاه سایبری استان خوزستان دانلود مقاله جنگ نرم پایگاه سایبری سایبری ایران اهواز خوزستان دانلود بروز خبر کانال کانال تلگرام خطرات استان جنگ نرم عملیات روانی cyberi89 #pasa telegram iran news iran cyber war militry cyberi of khouzestan عرب فارس لر کرد بختیاری آذری آموزش learn وب سایت وبلاگ سایبری جنگ نرم مشاوره تولید محتوا صدا و سیما شبکه استانی فرکانس موبایل هک شنود ماهواره اینترنت ملی nhkg,n Hl,ca xvhpd website ,f shdj [k' kvl nhkg,n kvl htchv fv,cvshkd بروز رسانی نرم افزار جدید ورژن جدید خبرگزاری پلیس فتا
موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۳/۰۹/۰۵
بگذار گمنام بماند.

نظرات  (۱)

می دونید چه توانی می خواد بررسی این همه دیتا!
دستگاه اطلاعاتی غرب چرا باید همه رو بررسی کنه؟
درسته،اگر مقام داشته باشه یا نماینده مجلس باشه مثلا باید رعایت کنه اما مردم عادی چه اطلاعات ارزشمندی دارن؟
پاسخ:
با تشکر از سوالی که فرمودید،
یک فردی عادی نیز یک سری اطلاعات ، بسیار مهم در هر زمینه ای دارد،
یکی از مواردی که این اطلاعات رو مهم میکند ،را در مقاله بعدی بشرح قرار خواهیم داد،
اگر مقاله را کاملا مطالعه فرموده باشید ،
در قسمتی یاد شده است که :
 این مقاله به صورت کاملا ساده و مفهومی، مروری بر چگونگی امکان تحلیل تفکر و سلایق یک جامعه توسط سازمان های جاسوسی و فعال دنیا برای خلق فتنه و یا بحران داخلی،و....

دقت کنید دشمن همیشه سعی دارد تا عقاید و تفکرات و حتی درمورد افراد یک کشور اطلاعات کسب کند، چه اطلاعات ساده و چه حرفه ای.

ارسال نظر

کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی